Видавництво Академія

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Продукція видавництва «Академія» (Київ)

Київське книжкове видавництво «Академія» засноване 1993 року, нині є лідером видання інтелектуальної літератури українською мовою. Видавничий центр готує підручники й навчальні посібники для студентів, випускників і учнів середньої та старшої школи, а також словники, довідники, енциклопедії.  

Художня література теж ретельно підбирається за серіями та якістю написання, за потребою, перекладається державною мовою. Спрямованість видань – науково-популярна. Їхні читачі – старшокласники та дорослі.

Тестові збірники для ЗНО від «Академії»  

Уже понад десять років видавничий центр «Академія» друкує серію посібників для швидкого практичного закріплення екзаменаційних предметів перед поточними й тематичними перевірками, складанням зовнішнього оцінювання під лаконічною назвою «Тести» і вказівкою терміну їхнього опанування  (підготовка до ЗНО)..

Названі серійні видання щорічно узгоджуються з програмою державних іспитів для абітурієнтів, відповідно доопрацьовуються й перевидаються. Творчий колектив готує тестові завдання для вчителів і учнів, з найбільшим обсягом дисциплін, наприклад, у 2019 році з предметів:

«Українська література. 5–11» автора Н. Бернадської;

«Географія. 6–10» Н. Безуглого;

«Українська мова. 5–11» Н. Гуйванюк;

«Математика. 5–12» – алгебра й геометрія – В. Лагно, О. Москаленко;

«Історія України. 6–11»; автора О. Бойка;

«Хімія. 8–11» І. Курманової та С. Грузнова;

«Біологія. 6–11», автор – Я. Омельковець;

«Фізика. 7–11» Н. Татарчук;

«Зарубіжна література. 5–12» Т. Конєвої, О. Ніколенко й О. Орлової;

«Всесвітня історія. 6–11» автора Л. Мицика.

Старшокласники проходять тести поступово, з оптимальним ефектом засвоєння. Їм допомагають розміщені в посібниках відповіді. Погано засвоєний матеріал потім повторюється за теоретичним джерелом.

Учителі також користуються цими виданнями – для перевірки знань учнів. Завдання укладаються за класами, послідовно, надаються у значній кількості, на вибір. Крім того, за ними викладачі готують учнів до майбутніх ДПА та ЗНО.

Підручники з хімії авторів Попель П., Крикля Л.

Кілька років поспіль видавництво друкує для учнів українських і російськомовних шкіл підручники з хімії авторів П. Попеля, Л. Криклі. Так, школярі вже користуються першоджерелами 7–11 класів. І для 10 класу цього навчального року книжка надрукована. Разом з тим організацією опановане видання посібника для поточного навчання: «Зошита для практичних робіт. Хімія» тих же авторів і для всіх паралелей.

Поряд із науковими книжками, у серії «Альма-матер» із 10 класу розпочато випуск підручників з історії України автора Л. М. Мицика. Мабуть, і наступні примірники за інші класи вийдуть у даній поліграфічній організації. І тепер у їхній науковій відповідності подіям минулого країни не доведеться сумніватися.

Підручники й навчальні посібники видавництва «Академія» міста Києва з різних предметів замовляйте в необхідній кількості онлайн чи за телефоном в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Заявки розглядаються менеджерами наступного дня, посилки відправляються адресатам поштою і надходять через 2–8 діб. Знижки при оплаті товару отримують учителі, постійні та оптові клієнти. Література вартістю понад 1000 гривень доставляється за кошти інтернет-магазину. 

Видавництво Академія

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів