Підручники та робочі зошити 8 клас

Товарів у наявності: 148

Показано 1 - 24 з 148

Фільтрувати за:

Підручники й робочі зошити для 8 класу  

З вигідними знижками купити підручники для 8 класу, збірники задач, хрестоматії, робочі зошити, контрольні й лабораторні зошити для учнів шкіл з українською мовою навчання вам допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Які підручники для 8 класу потрібні

Ще зовсім нові підручники, видані на конкурсній основі, чекають на восьмикласників. У нашому продажу всі без винятку книжки – з грифами Міністерства освіти і науки України, зі знаками якості й посвідченнями санітарного контролю.

Свої підручники для учнів 8 класу представили видавництва «Лібра Терра», «Навчальна книга – Богдан», «Підручники і посібники», «Академія», «Зодіак-ЕКО», «Літера ЛТД», «Абетка», «Алатон», «Грамота», «Освіта», «Генеза», «Основа», «Ранок», «Гімназія» і «Сиция».

Старанно підготовлені підручники для 8 класу й навчальні посібники надійдуть із таких предметів: українська, російська, німецька, англійська, французька та іспанська мови (з деяких названих предметів є також книжки для поглибленого вивчення), з алгебри, хімії, фізики, геометрії – зі «Збірниками задач і контрольних робіт» та підручниками для класів із поглибленим вивченням математики. З української та зарубіжної літератури підручники необхідно мати разом із хрестоматіями.

Також є книжки з історії України і всесвітньої історії, з інформатики, основ здоров'я, біології, географії, музичного мистецтва й трудового навчання для дівчат і хлопців.

Дуже багато нових знань отримають за ними восьмикласники!

 

Краще купити робочі зошити 8 клас оптом

Що б там не готувалося дбайливими авторами й видавництвами для учнів 8 класу, але вік бере своє. У школярів і вчителів користуються попитом лише два види посібників із друкованою основою:

а) «Зошит для практичних і лабораторних робіт» (чи з подібними назвами) для хімії, фізики, біології, географії;

б) «Комплексний зошит для тематичного контролю знань учнів» із більшості навчальних предметів.

Як лабораторні, так і тематичні контрольні роботи є найскладнішими видами завдань протягом навчального року. Друковані основи названих зошитів у значній мірі допомагають учням впоратися з ними. А вчителям вони набагато спрощують процес підготовки до цих уроків.

Видаються вказані посібники як авторами підручників, так і спеціально орієнтованими для даної роботи видавництвами. Усі надруковані зошити цілком відповідають своєму призначенню.

 

Чому зручно замовляти підручники та друковані зошити для 8 класу в нас

Ми займаємося розповсюдженням навчальної літератури для українських шкіл на професійній основі, тому знаємо про підручники й зошити для 8 класу все! Наші менеджери розкажуть вам, що слід мати учневі кожного класу, яка література – найкраща чи найдешевша і т. д.

Ваші заявки ми приймаємо онлайн і за телефонами, без вихідних і майже цілодобово, посилки відправляємо всіма видами доставки за будь-якою адресою.

Знижки в нас отримують учителі, постійні покупці й оптові замовники (від 25% + безоплатна доставка товару на особливо великі суми). Ви знайдете нас за такими «координатами»: book4school.com.ua

Підручники та робочі зошити 8 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів