Листопад Н. П.

Товарів у наявності: 37

Показано 1 - 24 з 37

Математика Листопад Н. П.

Купити за собівартістю підручник і навчальні посібники з математики автора Н. Листопад, київських видавництв у потрібній кількості допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручник з математики та різновиди навчальних посібників

Новий автор дошкільної та шкільної літератури з математики Листопад Наталія Петрівна одразу завоювала прихильність користувачів, бо вкладає багато старань і родзинок у свої видання. Співпрацює Наталія Петрівна з кількома видавничими організаціями України. За її участі видавалися навчальні посібники для проведення ДПА в 4 класі, книга про М. В. Богдановича та інші. Представляємо роботи автора останніх років.

Для дітей дошкільного віку, батьків і вихователів у київському видавництві «Освіта» написано два взаємопов'язаних посібники:

  • книжка «Цікава математика для дошкільнят»;
  • «Робочий зошит» до цього ж видання.

Найбільше екземплярів літератури підготовлено Наталією Листопад для учнів початкової школи. Так, в організації «Літера ЛТД» міста Києва вийшли друком наступні з них:

  • підручник «Математика. 4 клас» Листопад Н. за новою програмою;
  • «Зошит. 4клас» до вказаного першоджерела;
  • група посібників до підручників М. Богдановича та Г. Лишенко з аналогічними назвами «Математика. Зошит» для 1, 2, 3 і 4 класів;
  • «Картки для поточної перевірки знань із математики», 2–4 клас.

У видавництві «Оріон» цього ж міста автором Н. Листопад написано дві серії посібників для молодшої школи:

  • «Формування предметних компетентностей. Картки з математики» – 2, 3 і 4 класи;
  • «Математика. Перевірка предметних компетентностей» для цих же паралелей.

Усі перелічені навчальні посібники отримали відповідні грифи МОНУ, дозволи державного санітарного контролю на друк і розповсюдження; примірники відповідають нормам оформлення літератури для дітей.

Наш сайт «BOOK4SCHOOL» приймає замовлення українських абонентів за телефоном і в електронному вигляді на книжки й зошити з математики автора Листопад Н. П. Посилки надсилатимуться протягом 3–7 днів обраним покупцем способом доставки.

Знижки в нас отримають учителі, зареєстровані покупці – з другого звернення та оптові замовники. Товари на суму 1000 гривень надсилатимуться за кошти інтернет-магазину.

Листопад Н. П.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів