Лапшина І. Н.

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Російська мова Лапшиної І. М.

Недорого купити буквар, підручники й робочі зошити з російської мови та літературного читання для початкової школи автора І. Лапшиної, видавництва «Освіта» міста Києва в необмеженій кількості пропонує наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Які підручники видано

Кандидат педагогічних наук, доцент факультету дошкільної та початкової освіти Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Ірина Миколаївна Лапшина має дві вищі освіти. Спочатку вона закінчила вказаний інститут (тоді ще – ім. М. Островського), а потім навчалася в Переяслав-Хмельницькому державному педуніверситеті імені Г. Сковороди.

Ірина Лапшина працює з юнаками й дівчатами, які обрали вчительський шлях у житті, знаходиться в постійному творчому пошуку і того ж навчає студентів. Вона є автором багатьох наукових праць, видань навчально-методичної літератури. За творчі успіхи нагороджена численними грамотами та нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Мета нашого розгляду – навчальна література для початкової школи, присвячена всебічному вивченню російської мови. У співавторстві з іншими фахівцями І. Лапшина підготувала наступні підручники, рекомендовані Міносвіти України для різних типів шкіл, але надруковані в одному й тому ж київському видавничому домі «Освіта»:

  •  «Литературное чтение» для 2, 3 та 4 класів, написане з Поповою Т. Д. для такого ж типу загальноосвітньої школи;
  • «Русский язык», для 1–4 класів окремо, підготовлений у співавторстві з Н. М. Зорькою, університетською колегою з таким самим науковим і робочим статусом, для шкіл з українською мовою викладання.

 

Робочі зошити з російської мови для молодших школярів

Щоб навчання російської мови учнів початкової школи було більш ефективним, автори в тому ж складі опрацювали робочі зошити до власних підручників. Завдання вказаних нижче навчальних посібників полягає в закріпленні отриманих школярами знань та навичок, широкому використанні їх на практиці.

За новими програмами, у відповідності до вищезгаданих підручників і типів шкіл, написано й значним накладом видано в «Освіті»:

  • «Рабочую тетрадь по литературному чтению ˮУчимся быть читателямиˮ» для 2 і 3 класів, а для 4 – із назвою «Становимся читателями». Автори – І. Лапшина, Т. Попова;
  • «Рабочую тетрадь. Русский язык» для 1, 2, 3 і 4 класів авторів І. Лапшиної та Н. Зорьки.

Указані навчальні посібники схвалені МОН України, перевірені на якість використаних паперу й друкарських фарб санітарною комісією, привабливо оформлені. Видання мають додаткові малюнки.

 

 

Краще купити підручники «Російська мова», «Літературне читання»  Лапшиної І. тут

Замовлення на книжки та зошити оптом і вроздріб видавництва «Освіта» міста Києва, автора Лапшиної І. М. та інших, за телефоном і онлайн приймає інтернет-магазин «BOOK4SCHOOL». Література відправляється кур'єром і поштою до українських сіл та міст, прибуває через 3–7 днів.

Знижки при оплаті товару надаються у %-ному обсязі вчителям і постійним замовникам, оптові покупці отримують знижку від 10 до 35 %. Безкоштовно за всіма адресами надсилаються передплачені посилки вартістю 1000 гривень зі знижкою.

Лапшина І. Н.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів