Редько В.Г.

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Іспанська мова Редько Валерія

Купити за видавничою ціною підручники й зошити з іспанської мови автора В. Редька, київського видавництва «Генеза» для 1–11 класів загальноосвітньої школи в будь-якій кількості допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Підручники та зошити з іспанської мови від Редько В.

 Хто бажає вивчати й викладати іспанську мову у школі, звертаються до книжок і зошитів кандидата педагогічних наук, доцента і завідувача лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Редька Валерія Григоровича.

Крім багатьох наукових публікацій, автор створив популярні серійні видання з грифами Міністерства освіти для ґрунтовного опанування в середніх навчальних закладах першої та другої іноземної мови. Привабливо оформлені посібники виходять друком у видавництві «Генеза» міста Києва.

Постійним співавтором Редька Валерія є вчителька іспанської мови зі званням «Заслужений учитель України» Валентина Іванівна Береславська. Разом вони підготували наступну літературу:

  • підручник «Іспанська мова»:

1) як перша іноземна, для 1–9 класів (книга для 1 класу готується за новою програмою) та 10 (9-й рік вивчення), 11 (10-й рік) класів;

2) як друга іноземна – 5(1), 6(2), 7(3), 8(4) – написано з Ігорем Цимбалістим – і 9(5) класи;

  • «Іспанська мова. Робочий зошит» із різноманітним набором завдань – для паралелей 1–11 класів (1-й клас доопрацьовується).

Підручники двох авторів забезпечені умовними позначеннями, поодинокими й серійними малюнками та світлинами для наочного пояснення нових слів і дій, демонстрації природи, архітектури та інших мистецтв країни. Численні ілюстрації та дизайн книжок приваблюють школярів до вивчення мови й культури іспанців.

Зошити допомагають закріплювати пройдений матеріал, практично опановувати граматику та знімати втому шляхом зміни видів діяльності. У вказаних посібниках також надаються вправи для розвитку мовлення, завдання й тести для перевірки рівня знань учнів на поточні роки.

Наш сайт BOOK4SCHOOL онлайн і за телефоном приймає замовлення оптом і вроздріб абонентів українських міст і сіл на підручники та зошити з іспанської мови авторів В. Редька й В. Береславської, київського видавництва «Генеза».

Запити розглядаються наступного дня, замовлена література доставляється протягом 4–7 діб обраним клієнтом видом поштового відправлення або кур'єром – по Харкову.

Гарні %-ні знижки інтернет-магазин надає вчителям і постійним покупцям. Від 10 до 30 % знижок і безкоштовну доставку передплаченого за картою Приватбанку товару отримують оптові замовники. 

Редько В.Г.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів