Дизайн і технології 4 клас НУШ

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Дизайн і технології для 4 класу НУШ

Замовити за видавничою ціною альбоми з дизайну і технологій для 4 класу НУШ будь-якого автора для українських шкіл можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники з технологій та дизайну

Учні та вчителі четвертих класів нової української школи (НУШ) можуть користуватися протягом року підручниками з трудового навчання, виданими в Києві й Харкові. На їхніх обкладинка є як знайомі, так і зовсім нові прізвища. Слід зауважити, що трудове навчання є частиною інтегрованого підручника "Я досліджую світ". Це "Дизайн і технології".

  • Гільберг Т. (видавництво «Генеза»).
  • Бібік Н., Боднарчук Г. («Ранок»).
  • Грущинська І. («Оріон»);
  • Андрусенко І. («Грамота»).

Усі підручники рекомендовані МОН України для використання в україномовних загальноосвітніх школах, відмічені знаками якості. Навчальний матеріал тут подається в цікавій наочній формі, з лаконічно згрупованою теорією.

Книги в розділі "Дизайн і технології" мають чудове яскраве оформлення, основу якого складають численні зразки робіт дорослих художників і дітей, кольорові світлини. Також у них використовуються умовні позначення, барвисте тло й візерунки.

 

Альбоми з дизайну і технологій для 4 класу НУШ серій "маленький трудівничок", "Умійко", "Майстер-саморобко"

Із метою плідного цікавого навчання школярів і безпроблемної роботи вчителів ми можемо запропонувати кілька досконалих навчальних посібників для проведення уроків трудового навчання у 4 класі.

З авторських альбомів із друкованою основою ми маємо лише:

1) робочий зошит «Уроки майстерності. 4 клас» Н. Котелянець, О. Агєєвої, який вийшов друком у видавництві «Грамота»;

2) альбом "Дизайн і технології 2 клас" Гільберт Т. видавництва «Генеза».

Решта альбомів, хоч і приписана до конкретного підручника, може служити навіть окремим навчальним посібником для якісного проведення уроків. Особливо велику популярність має альбом "Дизайн і технології. Маленький трудівничок 4 клас" автор Роговська Л.

Також до підручника авторів Бібік Н., Боднарчук Г. підготовлений серійний альбом "Умійко". Якісний альбом "Майстер-саморобко" багато вчителів обирають замість авторського до підручника Гільберг Т. 

Усі названі зошити-альбоми з трудового навчання для 2 класу НУШ схвалені Міністерством освіти України до широкого використання в школі, мають письмові дозволи на це санітарної комісії. У них – приємний сучасний дизайн, яскраві обкладинки; вони надають додаткову наочність у вигляді зразків і технологічних карток.

Заявки на підручники й альбоми з праці приймаються за телефоном або онлайн зі всіх куточків нашої країни. Товари надсилаються Київ, Харків, Дніпро, Одеса та по Україні зручними для замовників видами поштової доставки.

Оптова купівля навчальних посібників для уроків праці економить час і кошти на придбання, цілковито забезпечує класні колективи на весь рік однаковими примірниками, а вчителя – чудовим роздатковим матеріалом для проведення занять на високому рівні.

Дизайн і технології 4 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів