Стадник О.

Товарів у наявності: 18

Показано 1 - 18 з 18

Фільтрувати за:

Географія Стадника О. Г.

Мабуть, немає такої людини, яку б не вабили мандрівки. Не у всіх є можливість (і сміливість) покинути освоєне місце, проте кожен із нас з надією вдивляється в далекий задимлений обрій, чекаючи звідти для себе чогось незвичного, але дуже бажаного.

З давніх-давен людство замислювалося над питаннями «Який наш світ?», «А де його кінець?», «Чи є він узагалі?» й намагалося якось вдовольнити власні запити. Загальна допитливість узяла гору, й на дані запитання (та на безліч інших) уже давно знайдено відповіді. Але ж кожній людині хочеться самій усе побачити або в будь-який інший спосіб у всьому переконатися! Особливо таке бажання стосується наших дітей, юнацтва, яким за віком властиво прагнути до пізнання навколишнього світу та його опанування.

Зі всіх шкільних предметів найбільше відповідає потребам вивчення рідної землі та Землі як планети географія. Даний навчальний предмет саме таку мету й переслідує, але він пропонує школярам вивчати близьке й далеке довкілля не поверхнево, а всебічно, ґрунтовно.

Певне, родом із дитинства й життєвий та професійний шлях нашого земляка, Стадника Олександра Григоровича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри географії при ХНПУ імені Г. С. Сковороди. На даний час його найбільше цікавлять проблеми методики викладання географії у школах, вищих навчальних закладах та країнознавство як окрема наука. І в цих питаннях він уже досяг значних успіхів: О. Г. Стадник є автором понад 150 наукових, навчально-методичних і навчальних робіт і на цьому не зупиняється.

 

Зошити для практичних робіт з географії Стадника О. та підручники

У Харкові даний автор тісно співпрацює з видавництвом «Основа», а особливо – з видавництвом «Ранок». У складі з іншими авторами (Г. Д. Довгань, В. Ф. Вовк) або й сам він готує для різних класів за новими програмами вивчення предмета рукописи підручників із географії та зошитів для практичних робіт для шкіл з українською і російською мовами навчання.

Його зошити вже були підготовлені й видані за такими великими розділами: «Загальна географія» (6 клас), «Географія материків та океанів» (7 клас), «Економічна і соціальна георафія України» (9 клас) та «Соціально-економічна географія світу» (10 клас). Вірогідно, й на всіх інших шкільних виданнях із географії незабаром сяятиме відоме багатьом учням і вчителям прізвище.

І це ж просто чудово, бо всі навчальні посібники – підручники і зошити з друкованою основою – автора Стадника О. Г. здатні витримати будь-яку конкуренцію і привернути увагу вчителів та учнів своїм цікавим і вкрай необхідним змістом. Вони без особливих проблем отримують схвалення й рекомендації Міністерства освіти і науки України.

Завоювали неабияку симпатію підручники з географії та зошити для практичних робіт даного автора і в нашого інтернет-магазину навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Кожен примірник тут можна замовити в необмеженій кількості й за всіма українськими адресами. Оптових покупців ми заохочуємо гарними знижками й завжди готові до співпраці з ними!

Стадник О.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів