Англійська мова 8 клас

Товарів у наявності: 20

Показано 1 - 20 з 20

Англійська мова для 8 класу – підручники та зошити

Купити зі знижкою підручники з англійської мови для 8 класу, робочі й тестові зошити для загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл у будь-якій кількості допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Підручники з англійської мови для 8 класу від Оксани Карпюк, Алли Несвіт, Калініної  Л. та Самойлюкевич І.

6 підручників «Англійська мова 8 клас. ENGLISH», які отримали право на друк у Всеукраїнському конкурсі, представлені для користування даної паралелі учнів і вчителів. Кого не влаштовують попередні автори, той має змогу замінити їх на нових, уже відомих фахівців. Книги цього разу підготували:

1) Оксана Карп'юк та тернопільське видавництво «Лібра Терра»:

а) для загальноосвітньої школи;

б) для поглибленого вивчення англійської мови, книга з назвою «ENGLISH STUDY;

2) Алла  Несвіт і київське видавництво «Генеза»;

3) Л. Калініна й І. Самойлюкевич – для поглибленого опанування, надруковано там само;

4) Л. Морська та М. Кучма, для 4-го року опанування, видано в «Навчальній книзі – Богдан» міста Тернополя;

5) Лариса Морська й тернопільський «Астон» – для 8-го року вивчення.

Названі підручники відмічені знаками якості й рекомендаціями Міністерства освіти України на використання у відповідних навчальних закладах. Виготовлення книжок відповідає існуючим навчально-методичним вимогам і потребам школярів даного віку.

Перше місце за попитом займає підручник з англійської мови 8 клас Карпюк О. Д.

Автори використовують кольорове тло, умовні позначення, різноспрямовані шрифти. Вивченню нових тем сприяють численні малюнки й кольорові світлини, різноманітні творчі завдання.

 

Робочі зошити з англійської мови для 8 класу авторів Косован О., Мясоєдова С., Карпюк О., Несвіт А., Калініна Л.

Під час роботи з програмним матеріалом викладачі й учні можуть скористатися наступними виданими популярними посібниками:

1) «Книгою для читання англійською мовою» автора Лариси Давиденко, видавництва «Підручники і посібники» Тернополя;

2) «Граматичним практикумом» середнього рівня О. Павліченко, харківського «Ранка».

З метою комплексного навчання іноземної мови, усі автори підручників у тих же видавництвах підготували до своїх книжок «ENGLISH WORKBOOK із широким спектром використання. Робочі зошити надають цікаві завдання для цілого року роботи.

Крім цього, у продажу є універсальні посібники для тестової перевірки знань школярів такого змісту:

1) «Тестовий контроль» Н. Камінської, названого вище видавництва «Підручники й посібники»;

2) «Бліц-контроль. Відривні картки» автора О. Євчук того самого видавництва: а) до підручника Карп'юк О. Д.; б) до підручника Несвіт А. М. або й до інших першоджерел.

Указані в повідомленні навчальні посібники схвалені МОНУ для роботи на уроках і вдома, перевірені санітарним контролем на предмет якості використаних для їхнього виготовлення матеріалів. Ми обираємо для торгівлі лише естетично оформлені зошити, які принесуть велику користь процесу навчання.

Заявки приймаються на підручники «Англійська мова 8 клас» Карпюк (Несвіт) й зошити онлайн і по телефону з 9-ї по 19-у години, без вихідних. Запити розглядаються протягом наступної доби, література відправляється замовленим видом доставки до всіх міст і сіл України.

Знижки надаються вчителям, зареєстрованим на сайті покупцям і оптовим клієнтам. Посилки вартістю 1000 і більше гривень відправляються адресатам за кошт інтернет-магазину.

Англійська мова 8 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів