Видавництво Абетка

Товарів у наявності: 87

Посібники видавництва «Абетка»   

Видавничо-поліграфічна фірма «Абетка» міста Кам'янця-Подільського зареєструвалася 1997 року. Для школи вона випускала навчальну, методичну й довідкову літературу. Нині зміст роботи організації не змінився, але розширився. Українські учні й учителі отримують від колективу невелику кількість підручників і зошитів з друкованою основою, проте популярними є навчальні посібники для підготовки до ЗНО.

Поширені видання й автори «Абетки»

2018 року видавництво «Абетка» відзначилося тим, що вчасно надрукувало книжки й посібники для першокласників нової української школи та учнів 10 класу, в яких планово оновилася програма. Освітяни так звикли до всіляких форс-мажорних обставин, що звичайна сумлінність уже здається подвигом.

Добре купуються такі серійні види підручників окремих авторів для середньої та старшої школи, що супроводжуються виготовленням робочих і лабораторних зошитів та книжок для вчителів:

  • «Географія» С. Коберніка й Р. Коваленка;   
  • «Література. Інтегрований курс» для російськомовних шкіл автора Л. Симакової;  

чекає на покупців комплект «Біологія і екологія. 10 клас» відомого автора Валерія Соболя.

Інтенсивну допомогу абітурієнтам і старшокласникам при повторенні пройденого матеріалу перед вступними тестовими іспитами надають дві серії навчальних посібників цієї організації під назвами «Довідник + Тести» і «Збірник тестових завдань» таких авторів за предметами:

Стали знаменитими також і несерійні видання для випускників автора Олександра Гісема:

  • «Пам'ятки архітектури й мистецтва» з історії та «Як вивчити найважливіші дати і події» в короткий термін.               

 

Книжки для 1 класу НУШ

Автори видавництва взяли участь у Всеукраїнському конкурсі книжок для 1 класу. Для працівників це – знаменна подія і крок у нове життя. Рекомендації Міністерства освіти для використання в навчальному процесі отримали:

  • два «Букварі» українською мовою з прописами, зошитами з розвитку мовлення та допоміжною літературою О. Свистак й А. Запольської;
  • «Мистецтво» й зошит-альбом автора Н. Лємешевої.

Книжки та зошити для 1, 7–11 класів, а також посібники для зовнішнього оцінювання й ДПА кам'янець-подільського видавництва «Абетка» купуйте оптом і вроздріб в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Заявки надавайте в письмовій формі та за телефоном щодня, з 9-ї по 19-у години.

 

Видавництво Абетка

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів