Калініна Л., Самойлюкевич І.

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Англійська мова від Калініної Л. В., Самойлюкевич І.

Ви бажаєте купити підручники з англійської мови Л. Калініної та І. Самойлюкевич та робочі зошити для 1–11 класів шкіл із поглибленим вивченням предмета? Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» забезпечить усіх бажаючих даними посібниками авторів Л. В. Калініної та І. В. Самойлюкевич, видавництва «Генеза» міста Києва в необхідній кількості.

 

Підручники для поглибленого вивчення англійської мови

Життя вимагає активного вивчення англійської мови. Можна назвати кілька найважливіших факторів чи причин, але вони й без цього для всіх очевидні.

Міністерство освіти і науки України нині приділяє даному питанню велику увагу і всіляко сприяє виданню навчальної літератури для успішного опанування учнями цієї міжнародної мови.

Київські автори Калініна Л. В. й Самойлюкевич Л. В. уже давно зрозуміли нагальну потребу посиленого викладання англійської мови і з цією метою опрацювали вичерпну низку підручників для її поглибленого вивчення. Ними користуються в спеціалізованих школах або класах різних міст України.

Підручник «ENGLISH для шкіл із поглибленим вивченням англійської мови вийшов друком у київському «Центрі навчально-методичної літератури», а решта підручників (для інших класів) була надрукована й зараз друкується у видавництві «Генеза» міста Києва.

На даний час уже видані всі підручники, від 1 по 11 клас, авторів Л. Калініної та І. Самойлюкевич, усі вони рекомендовані МОНУ для використання в навчальному процесі, старанно написані й добре оформлені.

Слід звернути увагу на той факт, що для деяких класів книжки вийшли з іншими назвами й особливостями. Ось вони:

«ENGLISH. Your English Self. 9»;

«Англійська мова. Your English Self. 10» для загальноосвітніх навчальних закладів, академічний рівень;

«Англійська мова. Your English Self. 11» для загальноосвітніх навчальних закладів, також академічний рівень.

Під час зміни програм підручники цих авторів виходять із позначкою «поглиблене вивчення».

 

Зошити й підручники з англійської мови Калініної Л., Самойлюкевич І.

До кожного з підручників (крім 10 та 11 класів) автори Л. В. Калініна й І. В. Самойлюкевич підготували робочі зошити «ENGLISH. WORK BOOK», схвалені Міністерством освіти і науки України. Майже всі вони були надруковані у видавництві «Генеза» міста Києва.

Вказані зошити відповідають програмі поглибленого вивчення англійської мови і змісту підручників. Вони допомагають закріпити вивчені теми за допомогою різноманітних завдань, сприяють розвитку інтересу учнів до вивчення предмета і чергуванню усних та письмових завдань на уроці. Поступово, зі зростанням учнів, у зошитах збільшується кількість тестових завдань для перевірки навчальних досягнень і підготовки до складання майбутніх ДПА та ЗНО.

Для 10 та 11 класів надруковано багато тестових завдань інших авторів і видавництв із підготовки до ЗНО, тому вчителі завжди знайдуть учням актуальну роботу й без спеціальних зошитів.

Із метою методичної допомоги вчителям англійської мови, Л. Калініна та І. Самойлюкевич розпочали видання нових посібників «Книга для вчителя», які вже вийшли друком  для 1, 2, 3 та 5 класу. Решта посібників іще готується авторами й очікується нами.

Для учнів також були видані нові посібники: «Книга для читання» (5 і 6 класи). За новими програмами, сподіваємося, незабаром з'являться й наступні книги даної серії.

Наш інтернет-магазин «Book4school» приймає замовлення за будь-якою адресою України на підручники, зошити й навчальні посібники з поглибленим вивченням англійської мови для всіх класів авторів Л. В. Калініної та І. В. Самойлюкевич, видавництва «Генеза» онлайн, за нашою електронною адресою, або за телефонами, вказаними на головній сторінці.

Оптові замовники, а також учителі й наші постійні покупці отримають від нас гарні знижки.

Ми завжди на зв'язку! Чекаємо на ваші повідомлення!

Калініна Л., Самойлюкевич І.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів