Авраменко О.

Товарів у наявності: 46

Показано 1 - 24 з 46

Навчальна література Авраменка О. М.

Авраменко Олександр Миколайович уже став сучасним символом вивчення української мови та літератури у школі, популяризатором рідного слова. А ще – активним помічником випускників у справі успішного складання першого і головного іспиту в зовнішньому незалежному оцінюванні. А з чого ж усе почалося?

 

Життєвий шлях автора

О. М. Авраменко народився 7 травня 1971 року на Запоріжжі. У школі навчався добре, тому, мабуть, і пішов до педагогічного училища. Після нього вступив до Запорізького національного університету і з відзнакою закінчив філологічний факультет. А далі шлях поціновувача української мови проліг аж до Мюнхена, де він, також із відзнакою, закінчив Український вільний університет.

Нині Олександр Миколайовичвідомий український педагог, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» й Міжнародної літературно-мистецької премії Григорія Сковороди, популярний теле- та радіоведучий.

На даний час Авраменко О. М. є доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка й завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін у Технічному ліцеї НТУУ (КПІ). Він бере активну участь у розробці програм ЗНО з української мови та літератури, укладає різноманітні посібники для підготовки абітурієнтів до «свого ж» іспиту.

І це ще не все. Найбільшу популярність серед учителів, батьків і школярів цей педагог здобув завдяки написанню багатьох (понад п'ятдесят) підручників, посібників і зошитів із друкованою основою для учнів 5–11 класів та вчителів з української мови і літератури.

Майже всі творчі наробки Авраменка О. М. були надруковані в київському видавництві «Грамота», з яким у нього склалися міцні трудові стосунки на взаємовигідній основі.

 

Підручники О. М. Авраменка

Із двох українських шкільних предметів душа О. М. Авраменка все ж таки більше прихиляється до літератури. Не випадково, мабуть, він уже встиг написати й укласти підручники «Українська література» за попередніми й новими програмами вивчення для всіх 5–11 класів. Із предмета «Українська мова» серія підручників тільки починається. Нещодавно вийшла книга для 8 класу з української мови авторів Авраменка О. М., Борисюк Т. В. і Почтаренко О. М.

Також автором видані для вчителів та учнів «Збірник диктантів. 5–7 класи» і «Збірник диктантів. 9 клас. Підготовка до ДПА».

Усі вказані вище підручники й посібники вийшли друком у видавництві «Грамота», мають грифи Міністерства освіти і науки України, знаки якості й письмові санітарні приписи.

Зміст даних першоджерел укладений із максимальною турботою про популяризацію живого художнього українського слова, вітчизняних поетів та прозаїків і про високу якість знання учнями рідної мови й літератури.

У підручниках використано багато портретів письменників та інших видатних людей, репродукцій картин, орнаментів, візерунків, кольорових світлин і малюнків. Книги прикрашені кольоровими шрифтами і тлом, відповідними обкладинками.

 

Зошити від Александра

Випуск кожного підручника з української літератури автор Авраменко О. М. супроводжував підготовкою до нього, у тісній відповідності зі змістом, «Робочих зошитів» (де це було актуально) і «Зошитів для контрольних робіт».

Так, контрольні зошити з української літератури є до 5–9 класів, а з української мови – поки що до 5–8 класів. Певне, решта посібників незабаром з'явиться, коли вийдуть нові програми й підручники для інших паралелей школярів.

Усі видані зошити схвалені МОНУ, мають санітарні паспорти, надруковані у видавництві «Грамота» міста Києва на якісному непрозорому папері зручним для різних вікових категорій кеглем.

Автор використовує цікаві різноманітні завдання, що допомагають краще засвоювати матеріал програми й підручника, ретельно перевіряти знання учнів, розвивати інтерес школярів до вивчення предметів.

 

Посібники з підготовки до ЗНО 2020

Найбільше різноманітних посібників для якісної підготовки випускників до складання ЗНО з української мови й літератури підготував саме О. М. Авраменко. Великим попитом користується комплект Авраменко довідник та збірник тестових завдань до ЗНО з української мови та літератури. Є в нього дуже корисні й рідкісні видання, які користуються великою популярністю. І взагалі, на самих його посібниках можна чудово підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації.

У видавництві «Грамота» вже вийшли такі книги до ЗНО Авраменко О.

  • «Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі. І частина»;
  • «Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі. ІІ частина»;
  • «Українська література. Хрестоматія для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання»;
  • «Українська література. Міні-конспекти для підготовки до ЗНО»;
  • «Українська мова та література. Власні висловлення».

Цими посібниками можна також користуватися і в періоди вивчення відповідних тем і художніх творів протягом кількох років навчання.

Дана література складена фахівцем, який готує завдання зовнішнього незалежного оцінювання, тому немає ніяких сумнівів у якості підготовлених книг і брошур та в користі від них.

 

Де купити навчальну літературу Авраменка

Купити підручники з української літератури, зошити з української мови та літератури, навчальні посібники для підготовки до ЗНО й ДПА з цих предметів можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

Заявки приймаються за телефоном і онлайн зі всіх областей України, товари надсилаються всіма можливими видами доставки. Знижки в нас завжди мають учителі, постійні та оптові покупці. Звертайтеся!

Авраменко О.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів