Чумак Н. П.

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Французька мова Н. Чумак і Т. Кривошеєвої

Купити недорого підручники та зошити з французької мови авторів Надії Чумак і Тетяни Кривошеєвої, київського видавництва «Освіта» для 2–10 класів загальноосвітніх шкіл можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Підручники та зошити з французької мови Чумак Н.

Українським школярам добре знайомі імена авторів книжок і зошитів для вивчення французької мови Чумак Надії Петрівни та Кривошеєвої Тетяни Володимирівни, які завжди разом готують до друку навчальні посібники у видавничому домі «Освіта» міста Києва. Надаємо короткі відомості про письменниць.

Н. П. Чумак навчалася в П'ятигорському державному педагогічному інституті іноземних мов, нині працює доцентом Рівненського інституту післядипломної освіти. Відмінник освіти України і кавалер ордена Академічної пальми Франції.

Т. В. Кривошеєва – учителька французької мови Рівненської гімназії «Гармонія», переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» за вказаним вище фахом.

Видавництво «Освіта» й обидва автори пропонують користувачам:

  • підручники «Французька мова»: для 2–4 класів (книжка 1 класу опрацьовується за новою програмою); для 5(1), 6(2), 7(3), 8(4) і 9(5) класів та 10(9) класу;
  • посібники «Робочий зошит з французької мови» зі вправами для закріплення вивчених тем та розвитку мовлення, тестовими й контрольними завданнями – для 2–7 класів;
  • електронний посібник для вчителів «Методичні рекомендації. 11 клас».

Книжки рекомендовані Міносвіти України до використання в навчальному процесі, забезпечені предметними й серійними малюнками для опанування іноземної мови та французької грамоти, прикрашені кольоровими вставками й умовними позначеннями.

Робочі зошити надають школярам завдання для ґрунтовного вивчення програмного матеріалу і стимулюють навчальний процес, а вчителям допомагають вести уроки на достатньому науковому рівні й контролювати знання учнів.

Замовлення українських покупців на книжки й зошити з французької мови авторів Надії Чумак і Тетяни Кривошеєвої, київського видавництва «Освіта», приймаються в електронному вигляді та за телефоном на нашому сайті BOOK4SCHOOL оптом і в особисте користування.

Заявки розглядаються наступного дня, література доставляється поштою або кур'єром, за вибором замовника, протягом 3–7 діб. Менеджери надають інформацію про наявність товару на складі, спосіб оплати обирається клієнтом.

Знижки у % інтернет-магазин надає зареєстрованим покупцям – із другого звернення – та вчителям. Оптові клієнти отримують знижки на 10–30 % і безкоштовну доставку за будь-якою адресою при купівлі товару на 1000 гривень зі знижкою та цілковитій передплаті.

Чумак Н. П.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів