Лобова О.

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Музичне мистецтво Ольги Лобової

Купити за собівартістю навчальні посібники з музики автора Лобової О. В., видавництва «Школяр» міста Києва для учнів початкових класів загальноосвітніх україномовних шкіл оптом і вроздріб допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники та зошити Лобової О.

Професор і колишня студентка кафедри дошкільної та початкової освіти Сумського педагогічного університету імені А. С. Макаренка, доктор педагогічних наук Лобова Ольга Володимирівна вивчає вплив музики на виховання дітей. Вона є автором багатьох наукових праць, підручників і навчально-методичних посібників для молодших школярів.

Ольга Володимирівна постійно співпрацює з київською видавничою організацією «Школяр», у якій були надруковані наступні видання:

  • підручники «Музичне мистецтво» для 2–4 класів;
  • «Робочі зошити» до цих першоджерел і таких же шкільних паралелей;
  • «Уроки музичного мистецтва в 2 класі. Методичний посібник + фонохрестоматія», підготовлені також і для 3, 4 класу.

Усі підручники та зошити автора отримали грифи Міністерства освіти і науки України, знаки якості й посвідчення санітарного контролю про рівень використаних для виготовлення примірників паперу та фарб.

Книжки радують дітей розмаїттям барв у розміщених на сторінках численних малюнках, кольорових світлинах та орнаментах. Завдяки цікавим завданням уроки проходитимуть у піднесеній творчій атмосфері. Учні отримають відомості про співаків, композиторів та види музичних жанрів.

Методичні посібники для вчителів і зошити з друкованою основою для спільного користування доповнять заняття корисною інформацією і практичними завданнями для закріплення отриманих знань, можливістю зміни видів діяльності для збереження голосових зв'язок школярів і попередження втомлюваності. Додані безкоштовні диски значно полегшать підготовку викладачів до уроків і заповнять ефір музикою для прослуховування у професійному виконанні.  

На нашому сайті «BOOK4SCHOOL» онлайн і в телефонному режимі приймаються замовлення на книжки й зошити з музичного мистецтва автора Ольги Лобової, видавництва «Школяр».

Заявки розглядаються наступного дня. Посилки відправляються до міст і сіл України вказаним покупцем способом доставки і прибувають через 2–7 діб із моменту отримання повідомлення.

У нас практикується передплата літератури і післяплата. Знижки тут надаються вчителям та зареєстрованим клієнтам. Оптові покупці матимуть від 10 до 35 % знижки й безкоштовну пересилку товару при замовленні літератури на мінімальну суму 1000 гривень.

Лобова О.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів