Мистецтво 3 клас

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Мистецтво для 3 класу – підручники та зошити

За видавничою ціною купити підручник «Мистецтво 3 клас» Масол Л. для учнів класу школи з українською мовою навчання й робочий зошит у оптовій кількості можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Відомості про підручник мистецтво 3 клас Масол Л.

Ваші добрі знайомці за попередніми роками навчання – автори Л. М. Масол, О. В. Гайдамака й Н. В. Очеретяна – підготували чудовий підручник із мистецтва для 3 класу.

Книга вийшла друком у відомому київському видавництві «Генеза», отримала гриф «Рекомендовано» від Міністерства освіти і науки України, знак якості й медичне посвідчення придатності для використання в навчальному процесі.

У темах підручника вдало поєднуються різні види мистецтва, які дають можливість глибоко розвивати здібності школярів, стимулювати творчу діяльність і виховувати інтерес до вивчення творчої спадщини українського та інших народів.

Книга прикрашена кольоровими й шрифтовими виділеннями, умовними позначеннями. У ній розміщено багато малюнків, портретів, репродукцій картин, зображень будівель, скульптур, пейзажів. Її оформлення покращує настрій і працьовитість учнів.

 

Робочий зошит із мистецтва для 3 класу

На засобах впливу підручника мистецтво 3 клас авторів Масол Л. М., Гайдамака О. В. й Очеретяна Н. В. не припинили свою освітню діяльність. Вони уклали ще й «Робочий зошит. Мистецтво. 3 клас», у якому продовжили розкривати особливості музичних і зображувальних видів мистецтв.

Даний навчальний посібник також був надрукований у київському видавництві «Генеза», схвалений МОНУ до використання в загальноосвітніх школах. У ньому письмово підтверджена якість використаних матеріалів для друку посібників, методів і видів роботи.

Основне завдання зошита полягає в практичному закріпленні набутих знань, в організації самостійної творчої роботи школярів. Із цією метою в зошиті-альбомі відведено багато білих і тонованих аркушів, місць для виконання вправ різними зображувальними засобами.

Ми виконаємо ваше замовлення на будь-яку кількість підручників і альбомів, надішлемо посилки за всіма адресами України. Учителі, зареєстровані у нас покупці та оптові замовники отримають свої знижки для оплати покупки.

Наші менеджери – без вихідних і майже цілодобово на зв'язку: від 9-ї до 19-ї години. Заявки приймаються на сайті в письмовій формі й за телефоном.

Мистецтво 3 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів