Коршунова О. В.

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Фільтрувати за:

Інформатика Коршунової О. В.

Підручники «Сходинки до інформатики» для 2 і 3 класу або «Інформатика. 4 клас» автора Коршунової О. В., видавництва «Генеза» у цікавій і доступній формі надають молодшим школярам основи даного предмета.

Навчальні посібники «Зошит. Сходинки до інформатики», «Зошит з інформатики» та інші О. В. Коршунової пропонують учням активну практичну допомогу у вивченні й закріпленні тем підручника.

Посібники «Інформатика. Тематичний тестовий контроль» того самого автора для 3–4 класів забезпечують учнів і вчителів цікавими тестовими завданнями для проведення контрольних робіт.

Різні види навчально-методичних посібників Коршунової О. В. для вчителів можуть використовуватися з метою підвищення рівня викладання інформатики в початкових та середніх класах і для полегшення підготовки до уроків.

 

Про викладання інформатики у школі

Швидке поширення комп'ютерів серед населення і значне омолодження користувачів Інтернету призвели до перегляду шкільних навчальних програм і впровадження уроків інформатики з 2 класу.

Діти залюбки вивчають даний предмет, принаймні, виражають палке бажання. Але технічна сторона цього питання – не така вже й проста, тому авторам підручників та інших навчальних посібників з інформатики доводиться всіляко спрощувати процес вивчення, запроваджувати ігрову форму навчання тощо.

Учитель інформатики Зміївського ліцею № 1 Харьківської області Ольга Вікторівна Коршунова – учитель вищої категорії, вчитель-методист – є творчою особистістю й талановитим педагогом. Вона постійно вигадує щось нове в роботі та навчанні школярів, своїми здобутками щедро ділиться з колегами, видаючи друком нові підручники з інформатики, різновиди зошитів, що охоплюють усі моменти діяльності школярів, і різні посібники для вчителів.

Придбавши ці посібники автора Коршунової О. В., можна без зайвих турбот, але з великим ефектом проводити уроки інформатики. А рівень знань учнів дуже скоро покаже, що вибір був правильний.

Ольга Вікторівна Коршунова вже співпрацює з видавництвами «Генеза» й «Освіта» міста Києва та «Весна» міста Харкова. Вона має багаті плани, кілька чудових проектів на початковій стадії розвитку, тому залишається тільки чекати наступних екземплярів до кожного виду посібників.

 

Видані підручники та робочі зошити автора Коршунової О. В.

Підготовка автором підручників розпочалася з першої сходинки, саме тому (а ще – за назвою шкільної дисципліни), мабуть, книги й отримали таке ім'я. О. В. Коршуновою були написані підручники для 2 і 3 класів школи з українською мовою навчання під назвою «Сходинки до інформатики». Підручник для 4 класу називається «Інформатика».

Усі книжки вийшли дуже яскраві, з безліччю цікавих малюнків і табличок. Дітям буде приємно й легко вивчати програмний матеріал.

Підручники отримали грифи Міністерства освіти і науки України, дозволи санітарної комісії та знаки якості.

До своїх книжок О. В. Коршунова підготувала найпершу практичну допомогу – «Зошит. Сходинки до інформатики» для 2, 3 класів і «Зошит з інформатики. 4 клас» у видавництві «Генеза». Для різних класів також вийшли «Зошит-конспект уроків. 3 клас» (для дітей), «Зошит-конспект з інформатики. 5 клас» у видавництві «Освіта», «Інформатика. Робочий зошит», 5–7 класи (за програмою «Шукачі скарбів. ІІ рівень»).

Для проведення контрольних і самостійних робіт з інформатики автором у видавництві «Освіта» були підготовлені зошити «Тематичний тестовий контроль. 3 клас» і «Тестовий контроль. 4 клас». Вони цілком вирішують питання економії часу для підготовки до уроків учителя та проведення контрольних робіт.

Усі зошити автора Коршунової схвалені МОНУ до використання в навчальному процесі, гарно оформлені, тому будуть добре слугувати справі опанування інформатики школярами.

Також даним автором розпочато групи навчально-методичних посібників для всебічної допомоги учням і вчителеві. Серед них зустрічаються такі:

  • «Методика викладання інформатики у 2-му класі», видавництво «Весна»;
  • «Творчі завдання та опорні схеми до курсу "Сходинки до інформатики". 2 клас», видавництво «Освіта»;
  • «Готуємося до уроків інформатики у 2 класі», видавництво «Освіта»;
  • «Інформатика. Навчально-методичний посібник» + Комп'ютерна навчальна програма «Скарбниця знань. ІІ рівень» для 2–4 та 5 і 6 класів того ж самого видавництва;
  • «Інформатика. Книжка для вчителя. 6 клас» (до підручника Ривкінда), видавництво «Генеза».

 

Купити підручники "Сходинки до інформатики" Коршунової О.  краще тут

Купити підручники «Сходинки до інформатики» для 2, 3 класів, «Інформатика. 4 клас», «Зошити» до цих підручників автора Коршунової О. В., навчально-методичні посібники з інформатики видавництв «Генеза», «Освіта» й «Весна» ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Тут ви знайдете також готові рішення до всіх підручників з інформатики цього та інших авторів у розділі «ГДЗ» в окремих збірниках, які можуть бути використані для контролю батьків за навчанням їхніх дітей.

Ми приймаємо замовлення з усіх областей України, відправляємо сучасними видами доставки за вибором клієнтів. Знижки в нас отримують учителі, постійні та оптові покупці.

Наші менеджери оберуть і порадять вам найкращу літературу з наявної для вашої конкретної ситуації! Звертайтесь!

Коршунова О. В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів