Літературне читання 4 клас

Товарів у наявності: 53

Показано 1 - 24 з 53

Літературне читання для 4 класу – підручники та зошити

Тут можна дешево купити підручник «Літературне читання 4 клас» будь-якого відомого автора, робочий зошит і посібник для учнів 4 класу школи з українською та російською мовами викладання. Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL надасть їх вам оптом і в роздріб.

З 2018 року проводиться інтегрована контрольна робота з української мови і літературного читання для атестації учнів 4 класів (ДПА) за двома предметами.

 

Підручники з літературного читання для 4 класу від Савченко О. Я. та Науменко В. О.

Наші школярі мають на вибір 2 підручники з літературного читання для 4 класу. Обидва вони підготовлені в провідних київських видавництвах. Які ж автори й де написали їх?

У 4 класах російськомовної школи також є 2 підручники «Літературне читання». Їх підготували в Харкові та Києві:

  • Коченгіна М. В. і Коваль О. А. («Ранок»);
  • Хорошковська О. Н., Воскресенська Н. О. та Воскресенська К. О. («Освіта»).

Перші місця за попитом займають:

До двох київських підручників їхніми авторами і в тих самих видавництвах були написані посібники, збірники художніх текстів, для додаткового читання:

1) «Моя домашня читальня» – О. Я. Савченко;

2) «Я люблю читати» – того самого автора;

3) «Перлинка» – В. О. Науменко.

Усі підручники – рекомендовані, а посібники – схвалені Міністерством освіти і науки України до використання в загальноосвітніх школах. Вони надруковані на папері високого ґатунку, гарними фарбами, про що свідчать їхні санітарні паспорти та знаки якості.

Підручники насичені цікавими життєстверджуючими творами, красиво проілюстровані та прикрашені кольоровими шрифтами, умовними позначеннями й орнаментами.

 

Зошити з літературного читання для 4 класу авторів Мартиненко В. О., Сапун Г.

До всіх виданих підручників із літературного читання для 4 класу в тих самих видавництвах були підготовлені робочі зошити, переважно самими авторами (у видавництві «Освіта» зошит написано автором В. О. Мартиненко).

Радимо взяти до уваги ще такі дуже корисні посібники з Тернополя, які підійдуть або є окремо до двох підручників видавництв Києва:

  • «Робочий зошит. Читайлик. 4 клас» автора Г. Сапун, видавництва «Підручники і посібники»;
  • «Літературне читання. Контрольні роботи. 4. Зошит», у тому самому виконанні;
  • «Крок до знань. Контроль навчальних досягнень» автора М. Пачашинської, видавництва «П і П»;
  • «Читацький щоденник учня 4 класу» М. Наумчук, надрукований там само.

Ми запропонували вам лише зошити, схвалені МОН України, підписані санітарним контролем. Усі вони мають гарний дизайн і будуть дуже корисними в навчанні школярам та вчителям.

Заявки на будь-яку навчальну літературу приймаються за телефоном і онлайн, розглядаються вже наступного дня. Посилки відправляються до всіх областей України сучасними видами зв'язку.

Оптова покупка – зручний і вигідний вид торгівлі навчальними посібниками. Покупці мають гарні знижки й нерідко – безкоштовну доставку.

Учителі й наші постійні клієнти отримують знижки при оптовій купівлі.

Літературне читання 4 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів