Вашуленко М.С.

Товарів у наявності: 52

Показано 1 - 24 з 52

Українська мова Вашуленка М. С.

Купити недорого навчальні посібники з української мови автора М. Вашуленка, київського видавництва «Освіта» для початкової школи в необхідній кількості можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Які підручники з української мови та зошити видані Вашуленко М.

Минуле професора, доктора педагогічних наук Миколи Самійловича Вашуленка – це вчительські та виховательські будні у школах Шепетівки й інтернатах міста Бучі. Зараз це – автор багатьох наукових праць, підручників і посібників із філології, головний науковий співробітник інституту педагогіки НАПН України, дійсний член Академії педагогічних наук.

Для молодших школярів Микола Вашуленко, разом зі співавторами С. Дубовик, О. Мельничайко, Н. Васильківською та видавництвом «Освіта» міста Києва, створив комплект навчальних видань для всебічного опанування рідної мови. Були в ньому «Буквар», «Післябуквар», «Супутник букваря» та «Прописи» для 1 класу, прихильники цього письменника чекають від автора подібні видання за новою програмою. За чинними програмами є наступні види літератури:

  • підручники «Українська мова» для 2–4 класів;
  • «У світі рідного слова. Зошити з розвитку мовлення» для аналогічних шкільних паралелей;
  • «Навчаємось висловлюватися», зошити для 2, 3 і 4 класу;
  • «Методика навчання української мови в початковій школі» для студентів педагогічних вузів;
  • «Довідник молодшого школяра з української мови і мовлення»;
  • «Українська мова у схемах і таблицях. За курсом початкової школи»;
  • «Підсумковий контроль знань» – зошит із підготовки до ДПА;
  • «Збірник підсумкових контрольних робіт. 4 клас. ДПА. 2018».

Підручники та зошити забезпечені грифами Міносвіти України, знаками якості й письмовими дозволами санітарної комісії на їхнє використання в навчальному процесі. Книжки насичені малюнками, ігровими моментами, цікавими завданнями та вправами для вивчення розділів.

Решта посібників розрахована на періоди повторення і закріплення отриманих знань перед контрольними роботами й державною підсумковою атестацією, а також для їхнього проведення.

Наш сайт «BOOK4SCHOOL» приймає заявки вітчизняних покупців за телефоном і онлайн на посібники з української мови автора Вашуленка М. С., київської організації «Освіта».

Запити розглядаються наступної доби. Література доставляється абонентам указаним видом поштової доставки або кур'єром через 2–6 днів, оплачується попередньо за картою «Приватбанку» або при отриманні посилки.

Знижки в розмірі % отримуть учителі й постійні клієнти. Оптовим замовникам пропонуються 10–35 % знижок, у залежності від обсягу замовлення, й безкоштовна відправка товару мінімальною вартістю 1000 гривень.

Вашуленко М.С.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів