Французька мова 4 клас

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Французька мова для 4 класу – підручник та зошит

Тут можна дешево купити підручник «Французька мова. 4 клас» Чумак (Клименко) і робочі зошити для шкіл зі звичайним чи поглибленим вивченням предмета. Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL забезпечить вас ними в будь-якій кількості.

 

Про підручники з французької мови для 4 класу Клименко Ю. та Чумак Н.

Для учнів загальноосвітніх шкіл чудовий підручник із французької мови для 4 класу Чумак Н. П. та Кривошеєва Т. В. вийшов друком у київському видавництві «Освіта».

Також підручник «Французька мова. 4 клас» автор Клименко Юрій підготував для шкіл із поглибленим вивченням французької мови. Вона вийшла у видавництві «Генеза» міста Києва.

Указані підручники Клименко Ю. та Чумак Н. мають знаки якості та грифи Міністерства освіти й науки України для використання в навчальному процесі. Вони гарно, по-сучасному оформлені, прикрашені кольоровими візерунками й виділеннями, умовними позначеннями та різноспрямованими шрифтами.

Подача нового матеріалу супроводжується ілюстраціями: малюнками й цікавими світлинами. У даних книгах багато уваги приділяється розвитку грамотності письма, мовленнєвим навичкам, читанню та перекладу.

 

Зошит з французької мови для 4 класу

Автори підручників зі французької мови Н. Чумак і Т. Кривошеєва – у видавництві «Освіта», Ю. Клименко та Л. Файзуліна – у видавництві «Генеза» написали до своїх першоджерел чудові посібники широкого призначення під назвою «Робочий зошит». Специфіка викладання предмета в обох випадках була збережена.

Обидва посібники були схвалені МОН України, підписані санітарним контролем до використання у відповідних навчальних закладах. Вони мають приємний дизайн, містять додаткові ілюстрації, багато корисних і необхідних завдань.

Зошити допоможуть учням і вчителям засвоїти запропоновані програмою теми на високому рівні, перевірити знання, зроблять навчальний процес більш цікавим і різноманітним.

Для спеціалізованих шкіл підготував робочий зошит з французької мови для 4 класу Клименко Ю.

Ми приймаємо замовлення на будь-яку навчальну літературу зі всіх міст і сіл України. Оформити їх можна за нашими контактними телефонами або онлайн.  Заявки розглядаються протягом доби, посилки чи бандеролі надсилаються зручним для покупця видом сучасної доставки.

Віддайте перевагу оптовому придбанню навчальних посібників, яке гарантує:

а) гарні знижки для оплати покупки;

б) безкоштовну доставку при мінімальній сумі замовлення – 1000 грн;

в) забезпечення всього класу однаковими якісними підручниками та зошитами для спокійного навчання!

Французька мова 4 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів