Підручники та робочі зошити 7 клас

Товарів у наявності: 161

Показано 1 - 24 з 161

Фільтрувати за:

Підручники 7 клас нова програма 

За видавничими цінами купити підручники для 7 класу, хрестоматії, збірники задач, робочі зошити різного призначення для учнів шкіл з українською мовою навчання оптом і в роздріб ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Оголошений Всеукраїнський конкурс підручників для 7 класу зібрав багато книжок-претендентів. Але залишилося з них усього по кілька варіантів на кожний шкільний предмет, зате – найкращих!

Усе, що є в нашому продажу, рекомендоване Міністерством освіти і науки України та державним санітарним контролем до використання в загальноосвітніх школах, має знаки якості. Ми ведемо торгівлю лише офіційно дозволеними навчальними посібниками.

Цього року семикласники знайомляться з чотирма новими підручниками: «Алгебра» й «Геометрія» (є і для класів із поглибленим вивченням математики) та «Хімія» й «Фізика». За всіма цими предметами, хоч і різними за змістом, є «Збірники задач» (а з деяких – і контрольних робіт) тих самих авторів і видавництв.

Будуть у сьомому класі два підручники з історії (всесвітня та історія України). «Поглиблені» й «звичайні» підручники з англійської, французької, німецької мов, з іспанської, російської, української мов, із зарубіжної (з додаванням хрестоматії) та української літератур, із біології, географії, інформатики, 2 підручники з трудового навчання, з основ здоров'я та всіх мистецтв.

Ми маємо у продажу чудові на вигляд і цікаві пыдручники 7 клас різних видавництв. Це «Алатон», «Літера ЛТД», «Освіта», «Грамота» й «Генеза» міста Києва, «Абетка» міста Кам'янця-Подільського, «Підручники і посібники» та «Астон» міста Тернополя, «Основа», «Гімназія», «ПЕТ», «Ранок», «Сиция» міста Харкова.

Проведемо аналіз предметів, за якими навчатимуться учні 7 класів та авторів підручників до них:

 • українська мова (Заболотний В., Єрмоленко С., Глазова О., Голуб Н.);
 • алгебра (Мерзляк А., Істер О., Бевз Г., Тарасенкова Н., Кравчук В.);
 • геометрія (Єршова А.. Мерзляк А., Істер О., Бевз Г.);
 • біологія (Задорожний К., Костіков І., Остапченко А., Соболь В., Шабанов Д.);
 • географія (Довгань Г., Бойко В., Пестушко В., Кобернік С., Гільберг Т.);
 • всесвітня історія (Гісем О., Пометун О., Щупак І., подаляк Н., Ліхтей І., Дячков С.);
 • зарубіжна література (Волощук Є., Ніколенко О.);
 • англійська мова (Карпюк О., Несвіт А., Калініна Л., Кучма М.);
 • інформатика (Ривкінд І., Морзе Н.);
 • іспанська мова Редько В.;
 • історія України (Гісем О., Власов В., Пометун О., Свідерський Ю.);
 • українська література (Авраменко О., Коваленко Л., Міщенко О.);
 • німецька мова (Сидоренко М., Сотникова С.);
 • фізика (Баряхтар В., Сиротюк В.. Засєкіна Т., Пістун П.);
 • французька мова Чумак Н.;
 • хімія (Попель П., Григорович О., Лашевська Г., Савчин М.);
 • мистецтво Масол Л.

 

Купити робочі зошити для 7 класу оптом вигідно

Уже стало традицією видання авторами підручників своїх робочих зошитів для 7 класу за новою програмою. Звичайно, бездумно вони не видаються, бо ще ж слід планувати питання реалізації цих із великими зусиллями надрукованих посібників.

Для даного віку школярів актуальні «Робочі зошити» широкого вжитку: з елементами повторення, практичних і контрольних робіт.

«Комплексні зошити для тематичного контролю знань учнів» майже з усіх предметів дуже цінні тим, що вчать школярів працювати з тестовими завданнями. Усе це знадобиться при складанні майбутніх ДПА та ЗНО.

«Зошити для практичних і лабораторних робіт» мають тісний зв'язок з особливостями викладання кількох шкільних предметів: вони полегшують учням виконання програмних завдань, а вчителям допомагають керувати цими складними роботами.

Усі вказані вище зошити повинні бути «схвалені» МОНУ до використання у школах, засвідчені санітарно-епідеміологічною комісією.

За нашою електронною адресою info@book4school.com.ua або за будь-яким із номерів телефонів: 066-718-17-66, 073-700-70-88 ви можете замовити один чи кілька видів навчальних посібників у необмеженій кількості.

Тут ви знайдете всі видані зразки навчальної літератури. Вони допущені Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі.

Ми обслуговуємо заявки зі всіх без винятку міст і сіл України, відправляємо їх адресатам усіма можливими видами доставки, за вибором клієнта. Доставляємо міста Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг.

Знижки в нас отримують учителі, постійні та оптові покупці; практикуються передплата й післяплата. Купувати підручники та зошити для 7 класів  в нашому інтернет-магазині – зручно й вигідно.

Підручники та робочі зошити 7 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів