Англійська мова 4 клас

Товарів у наявності: 26

Показано 1 - 24 з 26

Англійська мова для 4 класу

Купити в необмеженій кількості підручники з англійської мови, робочі й контрольні зошити для 4 класу загальноосвітньої і спеціалізованої шкіл з українською мовою викладання можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники з англійської мови для 4 класу – Оксана Карпюк, Алла Несвіт, Калініна Л. та Самойлюкевич І.

Українські школи отримали для учнів 4 класу 4 підручники «ENGLISH» знайомих авторів і з тією самою спеціалізацією вивчення. Їх підготували в таких видавництвах:

Усі книжки мають рекомендації Міністерства освіти України, знаки якості, санітарні паспорти. Автори доклали чималих зусиль для якісного викладання навчального матеріалу, відповідного оформлення підручників, ілюстрування й забезпечення тестовими завданнями.

У нас ви можете замовити чудові «Книги для читання англійською мовою»:

а) автора Лариси Давиденко, видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя;

б) Оксани Карп'юк, того ж міста.

Також можна придбати посібник «Шкільна олімпіада. Англійська мова. 4. Збірник завдань» О. Башкірової, того самого видавництва – для додаткової роботи зі всіма чи окремими учнями.

 

Зошити з англійської мови для 4 класу Косован О.

До чотирьох підручників, зі збереженням особливостей викладання у школі, були написані «Workbook. ENGLISH». Про учнів 4 класів і вчителів подбали названі вище автори, зошити вийшли друком у тих самих організаціях та містах. Також розроблені робочі зошити з англійської мови автором Косован Оксана (м. Терновіль).

Для вчителів і батьків пропонуємо й решту робочих та контрольних зошитів, не менш важливих для навчання школярів у загальноосвітніх школах.

 

Назва підручника, автор

Назва

посібника

Автор

Видавництво

ENGLISH 4

Oksana Karpiuk

Workbook

Зошит для контролю рівня знань

Бліц-контроль. Відривні картки на кожен урок

О. Косован

Пащенко Л. В.

 

О. Євчук

П і П

Ранок

 

П і П

 

ENGLISH 4

Alla Nesvit

Workbook

Бліц-контроль. Відривні картки на кожен урок

О. Косован

О. Євчук

П і П

П і П

 

 

Навіть у робочих зошитах є різні завдання не лише для закріплення, але й перевірки знань учнів, особливо – тестові.

Ми гарантуємо якість запропонованих для огляду зошитів, які отримали схвалення МОН України й письмові відмітки санітарної станції. Дані посібники добре служитимуть учням і підвищуватимуть їхній інтерес до навчання.

Наш інтернет-магазин виконає замовлення за будь-якою адресою, швидко і якісно. Товари надсилатимуться зручним для клієнта видом доставки.

Ми відпускаємо товари за видавничими цінами, надаємо знижки вчителям, оптовим і постійним покупцям. Якщо сума замовлення сягає 1000 грн зі знижкою, ми відправляємо посилку за наш кошт.

Англійська мова 4 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів