Математика 2 клас

Товарів у наявності: 83

Показано 1 - 24 з 83

Підручники та робочі зошити з математики для 2 класу НУШ

Зробити правильний вибір та купити підручник з математики для 2 класу НУШ, робочий і контрольний зошит до нього за видавничими цінами в необхідній кількості для школи з українською мовою навчання вам допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Підручники з математики для 2 класу від Скворцової С., Листопад Н.

Учителі 2 класу мають широкий вибір підручників із математики. Якщо вас цікавить методика і стиль викладання авторів попереднього року навчання, то вони вас не розчарують: у нашому асортименті є всі вже відомі вам видання «Математики» для 2 класу:

1) автор Лишенко Г. П., видавництво «Генеза» міста Києва;

2) автор Оляницька Л. В., видавництво «Грамота» міста Києва;

3) автори А. Заїка, С. Тарнавська, видавництво «Підручники і посібники» міста Тернополя;

4) автор Листопад Н., видавництво «Оріон»;

4) автори Скворцова С., Онопрієнко О., видавництво «Ранок» міста Харкова;

5) Бевз В. (Освіта).

Усі вказані підручники з математики 2 клас перевірені Міністерством освіти і науки України та Державною санепідемстанцією й «Рекомендовані» для використання в загальноосвітніх школах. Великим тиражем вийшов підручник з математики для 2 класу Скворцова С., Онопрієнко О..

Підручники дуже гарно оформлені, з великою кількістю чудових малюнків для розв'язання задач і пояснення нового матеріалу. Сторінки й теми – чітко організовані за рахунок умовних позначень, виділення кольором: у них легко орієнтуватися учителеві й учням.

До змісту будь-якого підручника підійде навчальний посібник «Збірник завдань з математики. 2 клас» автора О. Корчевської, видавництва «Підручники і посібники». Його матеріал можна використовувати на уроках закріплення й перевірки знань учнів.

 

Робочі зошити з математики для 2 класу НУШ

Робочий зошит має широке використання майже на кожному уроці: для розвитку інтересу учнів до математики, для закріплення вивченої теми (невелика самостійна робота тощо) та зміни видів діяльності. Також набувають популярності різновиди зошитів для контролю знань, причому не лише для контрольних робіт, але і в якості карток чи індивідуальних завдань на звичайних уроках.

Представляємо спочатку наявні в нас посібники, написані авторами вказаних вище підручників.

  • «Робочі зошити з математики. 2 клас НУШ».
  • «Експрес-контроль. Картки з математики».
  • «Зошити для контролю навчальних досягнень з математики. 2 клас».
  • «Математичний тренажер».

До всіх підручників підготовлені «Зошити для діагностичних робіт з математики. 2 клас» відомих авторів.

Також Скворцова С., Онопрієнко О. в видавництві "Ранок" підготували навчальний зошит в 3 частинах.

На нашему сайті представлені лише навчальні посібники, схвалені Міністерством освіти і науки України, підписані санітарним контролем до використання в навчальному процесі. Ми обрали для продажу зошити з гарним дизайном, відомих авторів і провідних видавництв.

Купити підручники й зошити з математики для 2 класу НУШ можна в необмеженій кількості, онлайн і за нашими контактними телефонами. Ми обслуговуємо заявки за будь-якою адресою нашої країни.

Математика 2 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів