Видавництво Алатон

Товарів у наявності: 41

Показано 1 - 24 з 41

Продукція видавництва «Алатон» (Київ)

Шкільні бібліотеки та книжкові крамниці України вже понад десять років поповнюються надійною літературою видавничої організації міста Києва – «Алатон». Колектив авторів Бех, Воронцова, Пономаренко, Страшко щорічно готує для школярів і вчителів очікувані навчально-методичні посібники, узгоджуючи свої видання з потребами державних програм і швидкоплинними життєвими факторами.

Користувачі художньої літератури постійно отримують від видавництва випробувані часом бестселери й нові витвори вітчизняних письменників. Примірники характеризуються якістю виготовлення і приємним дизайном.

Постійні автори Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С.

Київське видавництво «Алатон» друкує книжки для вивчення учнями 1–9 класів українських і російськомовних шкіл предмета «Основи здоров'я». Однойменні підручники завжди вчасно виходять при цілковитій чи частковій зміні освітніх програм.

Незмінними авторами цих видань до 2018 року була група у складі Івана Беха, Тетяни Воронцової, Володимира Пономаренка та Станіслава Страшка. Завдяки різниці в освіті й уже набутому досвіді медичної, педагогічної та наукової роботи вказані фахівці вносили до загальної справи власну частку знань і умінь. Їхні підручники й досі надають школярам необхідний обсяг матеріалу, щоби протягом життя дбати про здоров'я і виховувати в себе та дітей правильний спосіб життя.

Помічниками учнів і вчителів на уроках є також постійні навчальні посібники – «Зошити-практикуми», що готуються до друку в усіх паралелях тими ж авторами. Розміщені в них завдання і вправи стимулюють запам'ятовування навчальних тем, допомагають змінити види занять на усному предметі.

Підручники та зошити для НУШ видавництва «Алатон»

Працівники видавництва взяли участь у підготовці навчальних посібників для першокласників нової української школи. Так, авторами підручника «Я досліджую світ. 1 клас» для опанування нової всеосяжної дисципліни стали Т. Воронцова, В. Пономаренко, О. Хомич, І. Гарбузюк, Н. Андрук і К. Василенко.

Зазначеними вище авторами написано й «Зошит-практикум» у 4 частинах. Обсяг посібника пояснюється широкими повноваженнями цього предмета в початковій школі, тим паче – у першому класі. Малюків треба заохочувати цікавими практичними завданнями, створювати для них ігрові ситуації.

Методичну допомогу наставникам при підготовці до уроків у 1-му класі надаватиме «Посібник для вчителя». При укладанні такої корисної книжечки до двох перших авторів підручника цього разу приєдналися фахівці Л. Сащенко й В. Савченко. Також у 2018 році даною організацією для чинних першоджерел видано «Посібники для вчителів» 5-их, 6-их і 7-их класів.

Замовлення на книжки й навчально-методичні посібники видавництва «Алатон» і групи авторів І. Беха, Т. Воронцової, В. Пономаренка та інших для будь-якої шкільної паралелі приймаються онлайн або за телефоном в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Тут покупці отримають приємні знижки при купівлі великої кількості товару. Учителі та постійні клієнти також матимуть знижку при оплаті. Замовлену літературу відправимо послугами «Нової пошти» чи «Укрпошти», за вашими побажаннями. Для зручності громадян, приймається передплата за шкільні товари та післяплата – у момент отримання посилки.

Видавництво Алатон

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів