Іспанська мова 4 клас

Немає жодного товару в цій категорії.

Іспанська мова для 4 класу від Редько В.

Пропонуємо купити підручник з іспанської мови для 4 класу Редько В. й робочий зошит загальноосвітньої школи з українською мовою викладання в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Усе – про підручник з іспанської мови для 4 класу Редько В.

За новою програмою четвертокласники отримали в користування очікуваний підручник «Іспанська мова. 4 клас» авторів Редька В. Г. й Іващенко О. Г. Він вийшов друком у київській «Генезі», з легкістю отримав знак якості та гриф «Рекомендовано для використання в загальноосвітніх школах» Міністерства освіти і науки України.

Книга відзначається високим ґатунком друку й паперу, гарним дизайном, великою кількістю малюнків, табличок та схем. Сторінки, уроки й теми чітко сформовані, все тут мудро передбачено для легкої орієнтації школярів у ній під час користування.

Навчальний матеріал подається авторами на високому науково-методичному рівні, з достатнім і слушним використанням різноманітних вправ, тестових і творчих завдань, діалогів.

 

Зошит з іспанської мови для 4 класу

Автор підручника В. Г. Редько у видавництві «Генеза» міста Києва ще не підготував для учнів 4 класу посібник «Зошит з іспанської мови». Він на схваленні МОНУ та підписанні Державною санітарно-епідеміологічною станцією до використання в навчальному процесі.

Зошит має різні функції: практичне закріплення вивченого матеріалу, вправляння у виконанні типових завдань і перевірка рівня засвоєння знань учнями.

Він виготовлений з урахуванням сучасних можливостей поліграфії, щоб приваблювати увагу школярів і стимулювати навчальну діяльність. Зошит буде корисним як учням, так і вчителеві.

Наші менеджери приймають замовлення онлайн, у запропонованій на сайті формі, й за будь-яким указаним номером телефону. Заявки розглядаються одразу й відправляються до всіх міст, селищ і сіл України можливими засобами поштового зв'язку або кур'єром.

Ми опрацювали гнучку систему знижок. Найбільші пільги отримують оптові покупці: 10–30 % знижки + безкоштовну доставку при сумі замовлення 1000 грн. При роздрібній торгівлі % від вартості покупки мають учителі й наші постійні клієнти.

Іспанська мова 4 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів