Ольга Гісь

Товарів у наявності: 26

Показано 1 - 24 з 26

Логіка з Ольгою Гісь

Купити за кращою ціною навчальні посібники з логічного мислення для дітей 6–10 років з українською основою оптом і вроздріб допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Вибір посібників з логіки «Планета міркувань» автора Гісь О.

Учитель вищої категорії, психолог за освітою, кандидат фізико-математичних наук, співробітник Львівського інституту прикладних проблем механіки й математики НАН України Ольга Михайлівна Гісь пише навчальні посібники для малюків, щоб навчити їх мислити.

Уже понад десять років учні початкової школи та вчителі на основі книжок-зошитів автора проводять уроки-ігри. Це допомагає малим школярам краще сприймати програмні предмети, хоч раз на тиждень створює святкову атмосферу. Посібники Ольги Гісь і видавництва «Астамір-В» Інституту сучасного підручника підготовлені окремо для 1–4 класів, прикрашені малюнками та схемами, носять таку назву:

  • «Планета Міркувань»;
  • «В країні Міркувань» – несерійне видання цього ж виготівника.

Нині автором в інших організаціях України написані подібні за призначенням і оформленням посібники, що навчають дітей на основі цікавих завдань, загадок, казкових ситуацій. Представляємо нові видання:

  • «Школа Міркувань», книга-зошит для дітей 6–8 років львівського видавництва «Світ», вийшла в трьох частинах:

а) «Мислення», б) «Абетка», в) «Математика»;

  • «Школа Міркувань» у чотирьох частинах, із наліпками, написана Ольгою Гісь та Уляною Добрікою за аналогічною тематикою, але надрукована в харківському видавництві «Ранок»;
  • підручник «Математика. 1 клас», у 2 частинах, підготовлений за програмою зі співавтором Іриною Філяк у цьому ж видавництві;
  • «Математика. Робочий зошит», у 4 частинах, до названого вище першоджерела написаний там само авторами О. Гісь, І. Філяк та М. Зелінською.

Заявки на навчальні посібники автора Ольги Гісь, українських видавництв оформлюйте в електронному вигляді на нашому сайті «BOOK4SCHOOL» або надавайте за телефоном. Посилки ми відправимо вказаним покупцем видом поштового сполучення або кур'єром – по Харкову.

Знижки надамо постійним та оптовим покупцям і вчителям. Передплачену літературу вартістю 1000 гривень зі знижкою доставимо адресатам за кошти інтернет-магазину.

Ольга Гісь

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів