Підручники та робочі зошити 5 клас НУШ

Товарів у наявності: 187

Показано 1 - 24 з 187

Фільтрувати за:

Підручники та робочі зошити для 5 класу НУШ

 

Купити підручники для 5 класу НУШ, хрестоматії та зошити для комплексної перевірки знань учнів шкіл з українською мовою навчання оптом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Про підручники для 5 класу НУШ

 

У 5 класі НУШ школярі працюватимуть за підручниками з нових навчальних предметів: «Українська література», «Зарубіжна література» (з додатковою книжкою – «Хрестоматією»), «Пізнаємо природу», «Вступ до історії України».

За вже відомими предметами – «Математика» (зі збірником задач), «Англійська мова», «Німецька мова», «Французька мова» – тепер видаються ще й інші підручники: для поглибленого вивчення предмета. Усім слід чітко визначитися, за якою програмою навчатися.

Також учні отримають гарні підручники з інформатики, основ здоров'я, мистецтва або образотворчого й музичного мистецтва окремо.

Усі підручники для 5 класу НУШ харківських видавництв «Гімназія», «Сиция», «Ранок», тернопільських – «Навчальна книга – Богдан» та «Лібра Терра», київських – «Оріон», «Генеза», «Грамота», «Лінгвіст», «Алатон» і «Освіта» – брали участь у Всеукраїнському конкурсі й отримали грифи Міністерства освіти і науки.

Гарні хрестоматії зі світової та української літератури укладають у видавництвах «ПЕТ» (Харків) та «Підручники і посібники» (Тернопіль). А «Збірники задач із математики» готують для школярів у видавництві «Гімназія» та інших ті ж самі автори.

 

Зошити для п'ятикласників

 

Із 5 класу НУШ з'являється потреба в «Комплексних зошитах для тематичної перевірки знань учнів», які готуються з більшості предметів у видавництвах «Ранок», «Весна» та «ПЕТ» міста Харкова. Вони є дуже зручними для проведення всіх контрольних робіт протягом року. Вчителеві немає потреби довго готуватися до цих уроків, а учням доводиться менше писати, переважно виконувати тестові завдання.

Залишаються актуальними й «Робочі зошити для 5 класу НУШ» та «Зошити для контрольних робіт», написані авторами підручників. Вони виконують дуже важливу функцію: закріплення вивченого матеріалу. Оскільки половина навчальних предметів є усною, то ці зошити дають змогу учням перейти до практичного виду роботи. Таким чином знімається втома, освіжаються враження від сприйнятої теми.

 

Вигода від покупки навчальної літератури в нас

 

Ми віддаємо перевагу постійним діловим відносинам, у тому числі – і з нашими покупцями. З цією метою ми продумали систему пільг і заохочень.

Клієнт, який зареєструвався на нашому сайті, одразу замовляє потрібну йому навчальну літературу в запропонованій формі. З цього моменту він стає нашим постійним покупцем і отримує вже з наступного відвідування знижку на 5 % від вартості товару.

Оптові покупці, які прийняли рішення купити підручники (зошити) для 5 класу НУШ, вже з першого разу отримують знижку до 25 %. Якщо сума сягає 2500 грн зі знижкою, ми відправляємо товар замовникові безкоштовно за будь-якою адресою.

Учителі завжди мають додаткові знижки при будь-якій кількості куплених навчальних посібників.

Наші менеджери надають консультації про актуальну літературу, про види доставки й оплати тощо та приймають замовлення за телефонами  

Підручники та робочі зошити 5 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів