Підручники та робочі зошити 4 клас НУШ

Товарів у наявності: 336

Показано 1 - 24 з 336

Фільтрувати за:

Підручники 4 клас НУШ (нова програма)

Бажаєте купити підручники, робочі зошити для 4 класу НУШ й альбоми?

Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» запропонує їх вам у необмеженій кількості, відмінної якості.

Усі підручники для 4 класу нової української школи з українською мовою навчання видавалися на конкурсній основі згідно вимогам нової програми. Отже, все, що отримають і куплять наші школярі, є найкращим за всіма показниками.

Звичайно ж, ці книжки рекомендовані МОНУ для використання в навчальному процесі, мають знаки якості й посвідчення санітарного контролю.

Четвертокласники отримають підручники відомих авторів з предметів:

 • українська мова - Вашуленко М., Захарійчук М.;
 • «Я досліджую світ» - Бібік Н., Гільберг Т., Волощенко О.;
 • літературне читання - Савченко О., Науменко В.;
 • основи здоров'я - Бех І., Гнатюк О.;
 • природознавство - Гільберг Т., Грущинська І., Жаркова І.;
 • російська мова для шкіл з українською мовою навчання -  Самонова Є., Лапшина І.;
 • англійська мова - Карпюк О., Несвіт А., Калініна Л.;
 • німецька мова -  Сотникова Л., Горбач К.;
 • французька мова - Чумак Н. Клименко Н.;
 • іспанська мова - Редько В.;
 • математика - Богданович М., Оляницька Л.;
 • інформатика - Ломаковська А., Коршунова О., Морзе Н.;
 • трудове навчання - Котелянець Н., веремійчик І.;
 • мистецтво Масол Л.;
 • музичне мистецтво - Лобова О., Аристова Л.;
 • образотворче мистецтво Калініченко О.

Підготували підручники 4 класу видавництва: «Навчальна книга – Богдан» і «Лібра Терра» міста Тернополя, «Оріон», «Сиция» та «Ранок» міста Харкова, «Генеза», «Алатон» і «Освіта» міста Києва. Школярі матимуть гарні знання для переходу до старшої школи.

Купити робочі зошити для 4 класу НУШ і альбоми краще на групу

Кожний автор підручника для учнів 4 класів прагне написати до нього в якості продовження початої лінії викладання робочий зошит для закріплення навчальних тем у різний спосіб і зошит для самостійних і контрольних робіт (або з іншою назвою), щоб учителі перевірили в учнів знання з найважливіших питань програми.

Якщо він цього не зробить, його випередять інші фахівці. Наприклад, видавництва «Ранок» і «Весна» міста Харкова, «Підручники і посібники» міста Тернополя, "Генеза" м. Київ готують гарні друковані зошити 4 клас різного призначення до всіх без винятку підручників. А вчителі мають визначити, чиїми посібниками краще користуватися.

Звичайно, під час вибору зошитів на друкованій основі слід обов'язково пересвідчитися, що вони схвалені Міністерством освіти і науки України до використання в загальноосвітніх школах. Відмітка санітарного контролю також має бути: вона свідчить про високу чи хоча б достатню якість узятих для виготовлення посібника матеріалів.

Користуються популярністю в 4 класі й зошити-альбоми з образотворчого мистецтва та трудового навчання. Вони виконують роль наочності, зразків для виконання дітьми робіт. Також вони містять цікавий теоретичний і розважальний матеріал.

Учні на четвертому році навчання в школі вперше в своєму житті проходять державну підсумкову атестацію (ДПА 4 клас). У нас можна замовити в необеженій кількості необхідні навчальні посібники для підготовки до атестації видавництв «Підручники і посібники» (Тернопіль), «Ранок» (Харків), «Генеза», «Освіта» (Київ) та інших

Вказані підсумкові контрольні роботи друкуються як для окремих предметів (3 посібники), так і разом в одному збірнику: «Українська мова, літературне читання, математика».

Також вони розрізняються за способом використання. Є посібники:

а) для підготовки до успішного складання ДПА;

б) офіційно укладені варіанти завдань для проведення ДПА;

в) офіційні завдання минулого року, які придбаваються для індивідуальної підготовки учнів.

За даною електронною адресою info@book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів 066-718-17-66, 073-700-70-88 у нас можна замовити оптом і купити підручники 4 клас, робочі зошити, необхідні навчальні посібники, зошити-альбоми.

Оптова купівля значно економить час і кошти користувачів і замовників.

Доставка від 1000 грн до міст Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Суми, Полтава, Чернігів, Чернівці, Хмельницький - БЕЗКОШТОВНА.

Підручники та робочі зошити 4 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів