ЗНО 2020 Тренажери

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

Тренажери до ЗНО 2020

Одним із засобів для підготовки до складання ЗНО 2020 є «Тренажери». Це – навчальні посібники переважно великого формату (А4), які містять такий самий матеріал, що й офіційні зошити зовнішнього незалежного оцінювання.

Сутність підготовки за тренажерами полягає у виконанні великої кількості аналогічних тренувальних вправ, які охоплюють усю програму ЗНО з певного навчального предмета. Виконуючи завдання даного посібника, абітурієнт повторює весь матеріал і вправляється у виконанні подібних тестових завдань, у запису відповідей за визначеною формою.

Усі тренажери ЗНО 2020 року складаються приблизно з 15–20 повних тренувальних зошитів (варіантів), аналогічних тим, що отримують випускники в момент виконання зовнішнього незалежного оцінювання за конкретною навчальною дисципліною. Відповіді й розв'язання в них слід записувати на таких самих бланках. У кінці посібників друкуються ключі до всіх завдань, за якими одразу можна перевірити рівень своїх знань і підкорегувати його.

Старшокласник, який добре навчався у школі, цілком може ґрунтовно підготуватися до цих вирішальних іспитів за обраними ним тренажерами (з потрібних дисциплін). Це є якісний і водночас прискорений спосіб повторення предмета, що вивчався у школі протягом кількох років.

 

Тренажери видавництва «Підручники і посібники»

Основним виробником навчальних посібників для підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання під назвою «Тренажер ЗНО 2020» є тернопільське видавництво «Підручники і посібники» (скорочено – «П і П»). Воно охопило увагою всі навчальні предмети, визначені до складання іспитів.

Переважно тренажери пишуть ті ж самі автори, що укладали основні навчальні посібники для ЗНО 2020 з цих самих дисциплін (комплексні видання, збірники тестів, довідники). Отже, серед спеціальних книг видавництва «Підручники і посібники», а водночас – і серед наших товарів є такі примірники для масового продажу із повною назвою «(Навчальний предмет). Зовнішнє незалежне оцінювання. Тренажер для підготовки до ЗНО 2020 і ДПА» (для зручності нижче надаються скорочені назви книжок):

 • «Українська мова та література. Тренажер», автори – О. Білецька, С. Витвицька, видавництво «П і П»;
 • «Історія України», – І. Панчук;
 • «Математика», – А. Капіносов та ін.;
 • «Біологія», – І. Барна;
 • «Географія», – А. Кузишин;
 • «Англійська мова», – І. Доценко, О. Євчук;
 • «Німецька мова», – І. Грицюк;
 • «Фізика», – Н. Струж;
 • «Хімія», – О. Березан.

Серед продукції інших видавництв ми обрали для свого продажу посібники приблизно такого самого призначення:

«ЗНО-2020. Математика. ДПА (ЗНО). Тренажер» видавництва «Літера ЛТД» міста Києва, авт. Ю. О. Захарійченко, В. К. Репета, І. С. Маркова, В. В. Карпік;

«Алгебраїчний тренажер» видавництва «Гімназія» міста Харкова, авт. – А. Мерзляк, Д. Неміровський, В. Полонський, М. Якір;

«Геометричний тренажер» (7–9 класи) видавництва «Підручники і посібники», автори – Л. Олійник, О. Мартинюк.

 

Експрес підготовка до ЗНО 2020 року від видавництва «Літера» 

Засобами самостійного виду підготовки (але прискореного) до складання зовнішнього незалежного оцінювання є навчальні посібники великого формату (А4) видавництва «Літера ЛТД» міста Києва під назвою «Зовнішнє незалежне оцінювання. (Назва предмета). ЕКСПРЕС ПІДГОТОВКА».

До складу даних книжок входять основний теоретичний матеріал із конкретного предмета, різноманітні тестові завдання, 1–2 тести у форматі ЗНО й відповіді до всіх завдань. Надаємо спрощений список таких посібників видавництва «Літера», а тепер – наших товарів:

 • «Українська мова і література. Експрес підготовка», автори – Т. Берест, І. Помазан;
 • «Біологія», – О. Біда;
 • «Математика», – Є. Нелін;
 • «Історія України»,  – В. С. Власов;
 • «Англійська мова»,  – С. В. Мясоєдова;
 • «Географія»,  – О. Шматько;
 • «Хімія», – О. В. Григорович та ін.;
 • «Фізика», – І. Ненашев.

 

Де купити гарні тренажери для підготовки до ЗНО 

Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL готовий забезпечити всіх бажаючих навчальними посібниками «Тренажер ЗНО 2020» видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя й «Експрес підготовка» видавництва «Літера ЛТД» міста Києва та іншими в необмеженій кількості.

Якість наших товарів (наявність грифів Міністерства освіти і науки України тощо), обслуговування і якість доставки за всіма адресами України зручним для вас способом гарантуємо.

Заявки на будь-які посібники можна надати онлайн, у запропонованій на нашому сайті формі, або за телефоном (наші менеджери вирішать усі ваші проблеми стосовно навчальної літератури).

Ми надаємо знижки вчителям і нашим постійним покупцям – у розмірі % від вартості замовлення, а також оптовим клієнтам: 10–25 % від загальної суми + можлива безкоштовна доставка за всіма адресами при обсязі замовлення на 1000 грн і більше. Звертайтеся!

ЗНО 2020 Тренажери

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів