ДПА 9 клас 2024

Товарів у наявності: 49

Показано 1 - 24 з 49

Підготовка до ДПА 9 клас 2024

В Міністерстві освіти пролунала пропозиція про складання випускниками 9-го класу ЗНО. Дебати з цього приводу й досі тривають, але цього року даний проект не набере чинності. в 9 класах здаватимуть ДПА 9 клас.

Дев'ятикласники закінчують 2-й освітній цикл. Це ще не все, чого б вони хотіли досягти в житті. Перед ними відкриваються 4 шляхи. Можна продовжити навчання у старшій школі. Але незабаром кількість 10–11 класів по Україні значно скоротиться: до одного навчального закладу на район, і тоді до них нелегко буде потрапити. Залишається стати «абітурієнтом». Але де?

Академічні ліцеї широкого профілю готуватимуть своїх учнів до вступу в вищі навчальні заклади. Звичайні ліцеї надаватимуть знання і вміння для кваліфікованих робітників, а коледжі готуватимуть керівників середньої виробничої ланки чи сфери послуг. Шлях до вищих навчальних закладів буде відкритий по закінченні будь-якого з названих освітніх місць.

Перш ніж обрати один зі вказаних шляхів, випускники цієї паралелі складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання не в своєму навчальному закладі, а в призначеному МОНУ місці. Та все одно майже нікому з них не доведеться навчатися в рідній школі, – у цьому й полягає сутність нової освітньої реформи.

Відбуваються суттєві зміни і в питанні складання іспитів . Те, що вони будуть у письмовій тестовій формі, не головне: школярі вже звикли до тестових тематичних контрольних робіт і щиро вітають їх. Та й повернення до попередньої форми оцінювання не очікується. Змінюється перелік іспитів.

Обов'язковими до складання на даному етапі ДПА 2024 9 клас призначено українську мову та літературу – в одному тестуванні – й математику: алгебру і геометрію. Представникам національних меншин дозволяється здавати рідну мову замість державної лише у своїй школі. Третім обов'язковим іспитом уже цього року може стати іноземна мова, в першу чергу – англійська. Причому аудіювання (сприймання тексту на слух і відповіді на питання) увійде до складу виконуваних завдань.

Наступні предмети, загальною кількістю до 2–4, обираються з такого списку: біологія, географія, фізика, хімія, історія України. Вибір залежить від майбутніх планів юнака чи дівчини на навчання. Якщо підліток іще не визначився з вибором освіти, йому доведеться складати дисципліни з деяким запасом.

 

Збірники завдань (посібники) для підготовки до ДПА 9 клас в 2024 році

Реформування торкнулося лише майбутнього навчання випускників 9-х класів та умов складання державної підсумкової атестації (ДПА 9 клас 2024). Але матеріал предметів (завдання), за яким складатимуться тестові зошити, залишається попереднім. Якщо учень добре навчався весь минулий період, то він практично готовий до будь-якого інтелектуального випробування.

Невелику проблему можуть створити значні пропуски занять, навіть якщо вони були з поважних причин. Тому школярам і батькам слід запам'ятати, що кожні пропущені розділи й навіть теми, особливо з основних предметів (української мови і математики), треба самостійно опрацьовувати.

Старанні учні неодмінно візьмуться за повторення навчального матеріалу задовго до іспитів, бо все одразу в кінці року неможливо відтворити в пам'яті. Шляхи закріплення є різні. Дехто робить це за допомогою підручників за кілька років вивчення курсу. Але більш раціональним вважається опрацювання спеціальних навчальних збірників завдань для підготовки до ДПА 9 клас.

Зошити з новими позначками та назвами з'являться з початку 2024 року. Але для повторення цілком підійдуть існуючі нині посібники (за 2023 рік), бо вони освітлюють вивчений матеріал із кожного предмета. Зате ці збірники завдань навіть зараз є в широкому продажу і з великим вибором видавців. Вони мають такі назви, наприклад: «Готуємось до ДПА 2024. Підсумкові контрольні роботи з математики», «Збірник завдань з біології для підсумкових контрольних робіт».

Вже кілька років збірник диктантів з української мови Авраменко О. використовують як основний для здачі екзамену.

Зараз можна купити збірники ДПА 2024 9 клас для повторення всіх шкільних дисциплін таких видавництв: «Підручники і посібники» (ПіП) міста Тернополя, харківських видавців «Гімназія» і «Ранок», «Грамота», «Генеза», «Літера ЛТД» й «Освіта» міста Києва.

Предмети та популярні автори посібників та зошитів для підготовки до ДПА 2024 року для 9 класу:

 

ПРЕДМЕТ АВТОР ВИДАВНИЦТВО

Українська мова

(диктант)

Авраменко О.

Єременко О. В., Лупійчук А. В.

Білецька О.

Грамота

Освіта

Підручники і посібники

Математика

Бевз В., Васильєва Д.

Мерзляк А., Полонський В., Якір М.

Істер О.

Березняк М.

Козира В.

Освіта

Гімназія

Генеза

Підручники і посібники

Астон

Історія України

Гук О. І.

Власов В.

Горинський І.

Освіта

Генеза

ПіП

Англійська мова

Марченко А.

Константинова О., Володіна Л.

Тимчак Ольга

Куриш С., Войтоловська С., Моспан Н.

Підручники і посібники

Освіта

Лібра Терра

Генеза

Біологія

Барна І.

Ягенська Г., Василюк Д.

Костильов О. В.

Підручники і посібники

Освіта

Генеза

Географія

Кузишин А.

Капіруліна С. Л.

Підручники і посібники

Освіта

Українська література

Витвицька С.

Єременко О. В., Лупійчук А. В.

Підручники і посібники

Освіта

 

Як вигідніше купити зошити ДПА 9 клас 2024

Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL забезпечить випускників 9-х класів необхідною навчальною літературою для повторення і закріплення основних шкільних предметів (збірниками ДПА 9 клас 2024 року) у необмеженій кількості.

Ми пропонуємо покупцям лише популярні збірники підсумкових контрольних робіт, з грифами МОН України, гарно оформлені й виготовлені з нетоксичних матеріалів, про що свідчать письмові санітарні відмітки на їхніх сторінках.

Заявки подаються в письмовій формі – онлайн або за телефоном. Наші менеджери допоможуть підібрати набір посібників за вашими потребами і розкажуть про умови купівлі й доставки.

Оптове замовлення всіх видів навчальної літератури гарантує:

а) знижки при оплаті товару;

б) безкоштовну доставку при сумі замовлення 2500 грн;

в) економію часу на пошуки й придбання зошитів;

г) своєчасне забезпечення всіх учнів необхідними посібниками для навчання.

Зошити ДПА 9 клас надсилаються Київ, Одеса, Дніпро, Харків та інших міст і сіл України зручними для клієнта видами доставки протягом 2–3 днів із моменту отримання заявки.

ДПА 9 клас 2024

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів