Видавництво Книголав

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання

Продукція видавництва «Книголав»   

Київська видавнича і торговельна організація «Книголав» уже понад два роки дарує покупцям кращі зразки зарубіжної класичної літератури в якісному перекладі. Проте головна мета молодого колективу – це пропагування й видання книжок українською мовою. Продукція готується для читачів дитячого віку, студентів і дорослих.

 

Серійні та поодинокі видання «Книголав»

Видавництво «Книголав» порадувало шанувальників української мови й абітурієнтів чудовими навчальними посібниками відомого викладача і члена атестаційної комісії, автора книг до ЗНО Авраменко Олександра Миколайовича:

Золотим фондом видавничої роботи й торгівлі є переклад кращих творів іноземних письменників. Проте на рахунку організації – власна серія книг для дітей про тварин та інші видання:

  • «Книга-мандрівка. Україна» автора Ірини Тарасенко;
  • збірки «Моя перша книжка про природу», «Світ тварин», «Динозаври», «Підводний світ» тощо.

Чекаємо на нові творчі розробки авторів навчальної та художньої літератури й запрошуємо покупців до ознайомлення з грамотними й корисними виданнями, що збагатять читача знаннями про навколишній світ і рідну мову.

Інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL забезпечить замовників продукцією видавництва «Книголав» міста Києва оптом і вроздріб. Учителі, оптові й постійні клієнти отримають у нас знижки при оплаті товару від 5 до 35 відсотків. Посилки вартістю понад 1000 гривень доставимо безкоштовно.

Видавництво Книголав

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів