Мистецтво 1 клас НУШ

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

НУШ Мистецтво в 1 класі

На оснащення спеціальних кабінетів і робочих місць учнів початкової школи 2018 року державою виділено 300 мільйонів гривень. Отже, першокласників і вчителів нової української школи (НУШ) не злякає тимчасова відсутність паперових підручників із мистецтва. Як обіцяють райдужні плани, діти отримають у користування більш цікавий засіб здобуття інформації: планшети.  

Першоджерела знань уже існують в електронному вигляді, пройшли суворий міністерський контроль. Домашніх завдань у початковій школі не передбачається, тому книжки учням 1 класу практично й не потрібні. Навіщо витрачати величезні кошти на виготовлення примірників і дерева для виробництва паперу?

Учні радо зустрінуть шкільні нововведення і з легкістю опанують технологію відкриття й гортання електронного підручника. Та й важкий ранець, про який уже багато говорилося, не треба носити!

Однак це не стосується навчальних посібників, у даному випадку – робочих зошитів чи альбомів для першокласників. Їх необхідно друкувати, бо школярі розвиватимуть за ними дрібну моторику руки, різноманітні практичні навички й навіть творчі здібності. 

Підручники з мистецтва для 1 класу: автори, видавництва

Зменшення кількості уроків для полегшення навчання шестирічних школярів призвело до подальшої інтеграції існуючих дисциплін.

Уже понад десять років колись загадковий предмет «Мистецтво» викладається в українській школі. Його планування донині поєднувало заняття музикою, співом, малюванням, ліпленням. А тепер повноваження інтегрованого курсу ще більше розширилися, увібравши рухливі форми сценічної творчості й декоративно-прикладну діяльність. Колишнє трудове навчання розподілилося між двома новими предметами – за видами роботи та сферами впливу.

Чудово, що нова українська школа приділяє багато уваги розвитку індивідуальних здібностей малюків! Українська нація завжди відзначалася багатогранними талантами, умінням подати власну унікальність цілому світові. У боротьбі зі злиднями та політичними негараздами дорослі знаходять сили створювати красу в побуті й виховувати духовно багатих дітей.

Які б сучасні технології не запроваджувалися МОНУ й навчальними закладами, проте першоджерелом знань і понині залишається книжка. Зовнішній вигляд і навіть фізична форма її існування поступово змінюються, але сам принцип комплектування наукової інформації поки що є сталим.

Запропоновані навесні 2018 року електронні підручники з грифами Міністерства освіти розглядалися вчителями НУШ і замовлялися для майбутніх класів. Усього підготовлено 7 досконалих першоджерел, із них три – у Києві, два – в Тернополі. За рейтингом замовлень книжки розподілилися таким чином.

 • 1 місце з накладом 170361 екземпляр вийшла знайома група авторів Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М. і видавництво «Генеза» міста Києва.
 • 2 місце, з тиражем 120575 примірників, посіли Рубля Т. Є., Щеглова Т. Л., Мед І. Л. та харківське видавництво «Ранок».
 • 3 місце, із замовленими 105307 підручниками, отримали відомі автори Калініченко О. В., Аристова Л. С. і київська «Освіта».

Учителі Харківської та Дніпропетровської областей віддали перевагу цим же книжкам, замовивши їх у значній кількості. 

Також власні чудові варіанти видань з інтегрованого курсу мистецтва для 1 класу за новою програмою пропонують улюблені автори освітян України:

 • Л. Кондратова й видавництво Тернополя «Навчальна книга – Богдан»;
 • Г. Кізілова, О. Шулько й організація «Астон» цього ж міста;
 • Н. Лємешева та видавництво «Абетка» Кам'янця-Подільського;
 • О. Лобова і «Школяр» міста Києва.

 

Які краще купити робочі зошити-альбоми, посібники з мистецтва для 1 класу НУШ

Оскільки серед видавців навчальної літератури за цим предметом немає новачків, користувачі швидко отримають і необхідні посібники. Особливо цікавими вони видадуться для першокласників, що полюбляють малювати та співати, а ще – розглядати яскраві малюночки, якими ущент заповнені традиційні альбоми та зошити з мистецтва.

Натхненні чудовими зразками робіт, малі школярики без проблем видадуть і свої творчі шедеври за вказаною вчителем і програмою тематикою робіт.

Розгляньте, будь ласка, підготовлені посібники, схвалені до використання вчителями та школярами Міністерством освіти й науки України. Щойно з'являться у продажу нові зошити, ми поповнимо віртуальну полицю екземплярами.

 • «Образотворче мистецтво. Чарівний пензлик. Альбом-посібник», за програмою Олександри Савченко, до підручника О. Калініченко та ін. Автор – А. Бровченко, видавництво «Підручники і посібники» міста Тернополя.
 • «Маленький художник. Альбом-посібник», що підходить також і до другої програми Романа Шияна, написаний за підручником Л. Масол та інших. Автори – Т. Чернявська, С. Демчак, видавець – той самий.
 • «Робочий зошит-альбом. 1 клас» авторів Л. Масол, О. Гайдамаки, О. Колотило й видавництва «Генеза» до їхнього першоджерела.
 • «Мистецтво. Я прикрашаю світ. Альбом», автор – Зіневич В. В., виробник – організація «Оріон» міста Києва.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» щодня приймає замовлення українських абонентів у письмовому вигляді й за телефоном. Заявки розглядаються протягом доби. При наявності на складі, література відправляється поштовим зв'язком до міст і сіл країни й надходить через 4–6 днів.

Мистецтво 1 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів