Ніколенко О.М.

Товарів у наявності: 14

Показано 1 - 14 з 14

Зарубіжна література Ніколенко О. М.

Купити підручник зі світової літератури Ніколенко О., хрестоматію та контрольний зошит видавництв «Грамота» й «Оріон» міста Києва оптом і в особисте користування можна в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Види навчальної літератури

Ольга Миколаївна Ніколенко – родом із Полтавщини. Вона навчалася на філологічному факультеті Національного педуніверситету ім. Михайла Драгоманова, працювала в ПСШ № 28. Докторську дисертацію захищала в Харківському педагогічному інституті імені Г. Сковороди.

Ніколенко О. М. – автор багатьох монографій, навчально-методичних статей, підручників і навчальних посібників для учнів середньої школи.

Більшість підготовленої шкільної літератури вийшла друком у київському видавництві «Грамота». Тут надруковано:

  • підручники «Світова література» для 5–7 класів (співавтори – Т. Конєва й О. Орлова) та «Зарубіжна література» для 8 і 9 класу (у співавторстві М. Зуєнко, Б. Сторохи, В. Туряниці);
  • «Золота книжка. Хрестоматія зі світової літератури. 5 клас»;
  • «Срібна книжка» – аналогічний посібник для п'ятикласників;
  • «Хрестоматія. Світова література», 10, 11 класи;
  • «Робочий зошит» за цим предметом учня 5, 6 класу (у співавторстві з Р. Бекерською);
  • «Зошит для контрольних робіт», написаний О. Ніколенко, Л. Юлдашевою та О. Пітерською, отримали учні й викладачі 5–9 класів.

Організація «Оріон» міста Києва надрукувала такі посібники Ольги Ніколенко для вчителів та учнів 5, 6, 7 класів:

  • «Перевірка предметних компетентностей. Зарубіжна література».

Першоджерела – рекомендовані, а хрестоматії та зошити з друкованою основою – схвалені до використання у школі Міністерством освіти і науки України. Указана література виготовлена з паперу високого ґатунку, надрукована нетоксичними фарбами. Книжки належно проілюстровані.

 

Де краще купити хрестоматії та підручники «Світова література» Ніколенко О.

Замовлення на підручники й посібники зі світової літератури автора О. Ніколенко та інших, видавництв «Грамота» й «Оріон», приймаються від українських покупців на сайті «BOOK4SCHOOL» за телефоном і онлайн.

Посилки відправляться вказаним замовником способом доставки наступного дня після отримання запиту, надійдуть через 2–6 днів. Знижки тут отримають постійні покупці, учителі й оптові клієнти. Товар, замовлений на суму 1000 гривень і передплачений, доставиться за рахунок відправника.

Ніколенко О.М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів