Оксана Карпюк

Товарів у наявності: 47

Показано 1 - 24 з 47

Англійська мова Оксани Карпюк

Купити підручники з англійської мови Оксани Карпюк для всіх класів, робочі зошити та інші посібники для вчителів і учнів можна тут, у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Наш асортимент задовольнить будь-якого покупця при оптовій і роздрібній купівлі.

Підручники з англійської мови Карпюк О. Д. та видавництва "Лібра Терра" м. Тернопіль

Оксана Карпюк, активний автор видавництв «Лібра Терра» й «Астон» міста Тернополя, дуже чітко уявляє процес вивчення дітьми англійської мови, починаючи від 1 класу нової української школи (НУШ) й закінчуючи 11 класом. Не випадково ж вона ретельно підготувала всі підручники для учнів загальноосвітніх шкіл і для шкіл із поглибленим вивченням англійської мови.

Підручники «ENGLISH. Karpyuk Oksana» вперше бачать діти в 1-му класі, далі чекають на них у 2-му, 3-му, 4-му класах. Перейшовши до середньої школи, учні з подивом пізнають на підручнику з англійської мови знайоме прізвище.

А далі вже і вчителі, й учні тільки на ці підручники й сподіваються. І недаремно, бо вони написані за новими програмами 6, 7, 8 класів, є вони також і для 9, 10, 11 класів.

І всіх користувачів дані посібники цілком влаштовують, бо підготовлені вони зі знанням справи, з любов'ю і з великою кількістю цікавих усних та письмових вправ. Тексти й завдання, складені автором, тісно пов'язані з життям школярів, і це стимулює навчальну діяльність учнів.

Специфіка вивчення іноземних мов потребує великої кількості ілюстрацій, особливо – в початкових класах, де вивчається дуже багато назв предметів побуту, довкілля та людської діяльності. Підручники з англійської дуже добре проілюстровані якісними малюнками, а дітей це також приваблює. 

В 2018 році стартував проект нової української школи. До нього підготовлений підручник "English with Smilling Sam" з мультимедійною інтерактивною програмою (аудіододатком).

Робочі зошити з анлійської мови за новою програмою (НУШ)

Робочі зошити з англійської мови Карпюк О. Д. (ENGLISH  WORKBOOK) для загальноосвітніх шкіл і шкіл із поглибленим вивченням предмета видавництва «Лібра Терра» є частиною навчально-методичного комплекту для кожного класу. Вони продовжують вивчення розміщених у підручнику тем; надруковані в них завдання перегукуються з матеріалом сторінок підручника, допомагаючи учням згадати, закріпити, розширити вивчене і вчасно змінити вид роботи з метою зняття втоми.

Учні полюбляють працювати в зошитах із друкованою основою, нерідко сприймають такий вид роботи як гру й можливість похвалитися своїми знаннями. А для учнів 1 класу робочі зошити взагалі є кольоровими прописами, засобом опанування англійської писемності. До НУШ надрукований Activity Book "Англійська з усміхненим Семом" з 

Ми можемо запропонувати нашим покупцям робочі зошити з англійської мови автора Карпюк О. Д. для всіх класів, від 1-го по 11-й.

Учителям дуже зручно проводити уроки з використанням таких зошитів, бо в них в основному містяться завдання для закріплення й перевірки знань учнів спланованими програмою видами роботи. Тут є все для розвитку писемного мовлення учнів і різноманітні тестові завдання.

Паралельно зі зростанням дітей структура робочих зошитів змінюється, тож вони зовсім не сприймаються старшокласниками як дитяча забавка. 

Навчально-методичні посібники, ресурсні папки

Сучасне життя вносить свої корективи у стиль роботи вчителів, особливо таких прогресивних і невгамовних, як О. Д. Карп'юк. Вона вже давно розробляє комплекти аудіо- та відеоматеріалів для більш цікавого та плідного проведення уроків англійської мови як у початкових, так і в старших класах. Її диски для різних класів, якісно зроблені у видавництві «Лібра Терра», вже давно є у продажу.

Проте на перше місце за своєю навчально-методичною цінністю зараз вийшли посібники «TEACHER'S  SET», «Набір аудіо-візуального матеріалу для вчителя з англійської мови» цього самого автора видавництва «Лібра Терра».

Не втрачають своєї методичної цінності видані для різних класів «Книга для вчителя» та «Методичні рекомендації для ... класу» й користуються великою популярністю у вчителів англійської мови всіх паралелей.

Для учнів і решти користувачів Оксана Карпюк також видала корисні навчальні посібники:

«Зошит з граматики» для 5–11 класів;

«Книга для читання» для різних класів;

«Європейське мовне портфоліо. Проект для учнів 7–11 класів».

Шановні покупці, для якісного вивчення англійської мови деяким учням не вистачає... тільки бажання та старанності. А для більшості по-діловому налаштованих школярів усе є!

Де краще купити підручники, робочі зошити «Англійська мова» Карпюк

Купити надруковані підручники англійської мови Оксани Карпюк, робочі зошити, навчальні (методичні посібники) й електронні (аудіододатки, відеодиски) навчальні посібники в необхідній кількості можна в нашому інтернет-магазині «BOOK4SCHOOL» за електронною адресою info@book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів на сайті.

Ми обслуговуємо замовлення на літературу зі всіх великих міст (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми та інші), селищ і сіл України. Надсилаємо посібники зручними для клієнта видами поштових відправлень. Надаємо знижки оптовим замовникам, учителям і постійним покупцям.

Забезпечте себе і своїх учнів необхідною навчальною літературою з англійської мови!

Оксана Карпюк

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів