Дизайн і технології 1 клас НУШ

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Альбоми з дизайну і технологій для 1 класу НУШ 

Наш інтернет-магазин пропонує купити альбоми з дизайну і технологій для 1 класу НУШ будь-якого автора для школи з українською мовою навчання в необмеженій кількості, зі знижками.

 

Альбоми-посібники з трудового навчання для 1 класу НУШ серій "Маленький трудівничок", "Умійко", "Майстер-саморобко"

Українські учні 1 класу та їхні вчителі отримали в користування на вибір підручники "Я досліджую світ": Технологічна освітня галузь розділом "Дизайн і технології" входить до складу цих підручників.

Всі підручники рекомендовані МОН України та санітарною службою до використання в загальноосвітніх школах, мають знаки якості.

Зміст даних першоджерел – просто чудовий стосовно подання тем в ігровій формі й оснащення їх цікавими кольоровими світлинами більшості виробів, предметів побуту, малюнками, схемами, технологічними картками! Ці підручники – у змозі надихнути маленьких школярів на творчу діяльність.

Дуже гарно, що до цих підручників є чудові зошити-альбоми незалежних фахівців і видавництв із міста Тернопіль. Вони стануть у нагоді як учителеві, так і учням 1 класу НУШ при проведенні уроків трудового навчання протягом усього року. Особливе місце серед них займає альбом з дизайну і технологій "Маленький трудівничок 1 клас" Роговська Лілія видавництва "Підручники і посібники".

Також є альбоми з трудового навчання "Умійко" (до підручника Біібк Н.), "Майстер-саморобко" посібник до підручника Гільберг Т.

Усі вказані зошити-альбоми з дизайну і технологій для 2 класу НУШ мають грифи МОНУ й письмові дозволи санітарного контролю на їхнє використання в навчальному процесі. Вони привабливо і професійно оформлені, надають універсальну наочність для всіх уроків.

Ми приймаємо замовлення на будь-яку кількість навчальної літератури за телефонами, вказаними на головній сторінці сайта, або письмово – в запропонованій формі. Посилки надсилаємо Київ, Харків, Дніпро, Одеса зручними для клієнта видами доставки протягом 2–3 днів.

Знижки в нас надаються вчителям, постійним і оптовим покупцям.

Дизайн і технології 1 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів