ЗНО 2021 Німецька мова

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

ЗНО 2021 з німецької мови 

Дешево купити комплексне видання з німецької мови І. Грицюк для підготовки до ЗНО 2021 року оптом і в кількох екземплярах можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL. Тут ви знайдете комплексні видання і спеціальні книги для всебічної підготовки випускників шкіл та абітурієнтів до іспиту з німецької мови.

Оскільки переважна більшіть школярів вивчає англійську як базову мову, літератури з німецької видано не так уже й багато. Її підготували для школярів та інших користувачів видавництва «Навчальна книга – Богдан» та «Підручники і посібники» міста Тернополя, видавництва «Логос» і «Літера ЛТД» міста Києва, а також – видавництва Харкова: «Весна», «Ранок» і «Торсінг».

 

Комплексне видання з німецької мови до ЗНО 2020 Грицюк І.  

За будь-яким зі вказаних нижче навчальних посібників можна ідеально підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО 2021), державної підсумкової атестації (ДПА), до багатьох уроків та контрольних робіт – учителям і учням.

1. «ЗНО 2021. Комплексне видання. Німецька мова»  І. Грицюка, видавництва «Підручники і посібники».

2. «Універсальне видання. Німецька мова» авторів Матієва Р. І., Смолій М. С., Припіна Р. М. і Михайлівської Ю. О., видавництва «Навчальна книга – Богдан».

3. «Комплексне видання з німецької мови» автора Гоголєвої Г. В., видавництва «Літера ЛТД».

Усі ці книги мають великий обсяг і досить широкий зміст. Вони вміщують добре згрупований теоретичний і практичний матеріал німецької мови, що вивчався протягом багатьох років у школі. Тут є читання, розвиток мовленнєвих навичок, граматика, правопис, власні висловлення і все необхідне для досконалого володіння мовою.

Після вивчення певних тем подаються тестові завдання різного змісту для закріплення набутих знань.

Із метою більш конкретної підготовки до складання ЗНО згодом подаються групи тестів у форматі зовнішнього незалежного оцінювання із записом відповідей у спеціальних бланках.

Для самоперевірки в кінці кожного видання розміщуються всі короткі й розгорнуті відповіді до тестових завдань і практичних робіт. Старшокласники мають змогу пересвідчитися у правильності своїх думок і дій або ж виправити їх (чи й повторити матеріал відповідних тем, щоб надалі не припускатися таких помилок).

 

Довідники та інші посібники ЗНО з німецької мови 

Для опанування деяких тем і розділів програми вивчення німецької мови буває недостатньо самих теретичних знань. У даній ситуації більше можуть зарадити спеціально складені навчальні посібники з поглибленого вивчення певного питання. Ми підібрали для вашого користування чинні навчальні посібники різного змісту й різних видавництв.

Дана література (книги) стає в нагоді також і при підготовці до ЗНО 2019. Ознайомтеся, будь ласка, зі списком таких посібників. І, звичайно, вам обирати, яка саме допомога буде більш корисною для вас!

1. «Граматика німецької мови у таблицях і схемах» - «Логос», О. Кравченко.

2. «Німецька граматика в таблицях і схемах» - «Торсінг», В. Бережної.

3. «Граматичний довідник. Німецька мова. 5–11 класи» - «Ранок», Гоголєвої Г. В.

4. «160 усних розмовних тем. Поговорімо німецькою!» - «Підручники і посібники», І. Грицюка.

5. «Довідник школяра. Німецька мова» - «Підручники і посібники», І. Грицюка.

6. «Схеми і таблиці. Німецька мова. Фонетика. Морфологія. Синтаксис» видавництва «Весна», автора Бережної В. В.

7. «Німецька мова. У таблицях і схемах. 5–11 класи», видавництво «Ранок», автор – Кордуп Р. А.

 

Послуги від BOOK4SCHOOL 

Замовити будь-які книги ЗНО 2021 з німецької мови в необмеженій кількості можна онлайн за нашою електронною адресою або за телефонами, вказаними на головній сторінці.

Постійними знижками в нас користуються наші оптові замовники, зареєстровані на сайті покупці та вчителі. Посібники на особливо великі суми надсилаються нами безкоштовно до всіх міст і сіл України.

Ми старанно слідкуємо за випуском нових посібників для всіх сфер навчання у школі й дошкільних закладах, у найкоротший термін виписуємо їх безпосередньо з видавництв для розповсюдження. Отже, тут ви побачите всю нову актуальну літературу.

У нас ви можете зробити передплату за картою «Приватбанку», також можна сплатити вартість посилки під час її отримання.

Ми приймаємо замовлення з усіх куточків нашої країни, розглядаємо їх протягом доби й відправляємо всіма сучасними видами доставки, за вибором наших клієнтів.

Наші менеджери завжди готові допомогти з підбором літератури за вашими потребами і приймуть ваше замовлення.

Хай щастить!

ЗНО 2021 Німецька мова

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів