Попель П., Крикля Л.

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

Фільтрувати за:

Хімія П. П. Попеля і Л. С. Криклі

Усі процеси з'єднання і перетворення на нашій планеті пояснює наука, яка має назву хімія. Деякі з цих процесів відбуваються незалежно від людини, але більшість змін створило на Землі саме людство.

Зараз уже складно визначити, що з існуючого на планеті є натуральним, а що – штучним. Людина ніколи не зупиняється на досягнутому, прагне винайти щось нове, досі незнане. А оскільки навколо нас уже не залишилося нічого невідомого, то винахідники беруть усе те ж саме і змішують його в певних пропорціях.

Кожна речовина має чітко визначений склад і назву. Але звичайній людині не під силу все це знати. Такими знаннями досконало оперують хіміки. Саме завдяки їхнім умінням наш сучасний світ усе більше заповнюється різними штучними матеріалами і продуктами харчування. Хоча ми і знаємо, що все натуральне – краще й більш корисне, але цей процес уже не спинити. Людина звикла до цього існування, нею самою створеного.

 

Талановиті хіміки

Колись давно їх називали алхіміками, а їхні заняття – псевдонауковими. Можливо, так було тому, що хімія дійсно приховує в собі багато загадок, таємниць. Вона здатна творити як дивовижні ліки, так і найсильнішу отруту.

Щоб тримати все під контролем і не додавати великих проблем власному здоров'ю та довкіллю, сучасній людині просто необхідно володіти елементарними хімічними знаннями й навичками. У нашому суспільстві це сплановано шкільною Програмою. Усі учні, починаючи з 7 класу, опановують хімію, але кожен по-своєму. Від чого ж залежить рівень засвоєння хімічних знань майбутнім поколінням, а разом з тим – і стан нашого життя й середовища?

Велику роль у вивченні школярами хімії відіграють особистість учителя та обрані для навчання підручники.

Це досить складна наука, й далеко не кожен школяр стане винахідником чи обере її в якості своєї майбутньої професії. Учитель має закласти бажання вивчати хімію, а підручник – підтримати його своїм змістом. Книги повинні бути цікавими, цілком доступними для середнього учня, базуватися на останніх наукових досягненнях, тоді від них і буде бажана користь.

Саме такими бачать свої підручники їхні сучасні автори Попель Павло Петрович, кандидат хімічних наук, доцент кафедри неорганічної хімії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, і викладач того самого навчального закладу, також кандидат хімічних наук у галузі фізичної хімії неорганічних сполук Людмила Сергіївна Крикля.

Усі книги з хімії та «Зошити для практичних робіт» вони готували разом, у тісній співпраці з видавництвом «Академія» міста Києва. Проте є один посібник, автор якого лище Л. С. Крикля, це «Хімія. Задачі та вправи. 8 клас».

 

Підручники з хімії даних авторів

Нині П. П. Попель і Л. С. Крикля підготували для учнів шкіл з українською та російською мовами навчання всі підручники «Хімія» для 7–11 класів (рівень першоджерел для 10–11 класів – академічний).  Усі вони мають знаки якості, грифи Міністерства освіти і науки України та санітарні дозволи на використання їх у навчальному процесі.

Підручники укладені на високому навчально-методичному рівні, надають цікаві наукові матеріали з різних тем. Усе подається коротко, чітко, з обов'язковим використанням необхідних схем, малюнків, кольорових світлин. Сторінки прикрашені кольоровими тлом і шрифтами.

Автори доклали великих зусіль, щоби привернути увагу школярів до програмного матеріалу, книги вийшли цілком сучасними і привабливими.

З метою більш глибокого вивчення предмета і через бажання допомогти вчителям і учням у проведенні деяких елементів уроків, Попель П. П. і Крикля Л. С. написали до кожного виданого підручника необхідні навчальні посібники «Хімія. Зошит для практичних робіт». Тепер уже вони є для 7–11 класів, надруковані київським видавництвом «Академія».

Зошити схвалені МОНУ до використання в українських школах, мають офіційні приписи державної медичної комісії. Вони якісно оформлені, надруковані на білому непрозорому папері. Занесений до них матеріал допомагає вчителеві у контролі над виконанням складних лабораторних і практичних робіт, а учням – у заповненні стандартних спостережень і висновків.

Учням буде легше й більш цікаво працювати з такими гарними й необхідними навчальними посібниками, якими є зошити Попеля П. П. і Криклі Л. С.

 

Де купити підручники з хімії Попеля П. П. і Криклі Л. С.

Купити всі підручники «Хімія» за новими та діючими програмами для 7, 8, 9, 10, 11 класів, а також – зошити для практичних робіт видавництва «Академія» у необмеженій кількості ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Замовлення на посібники приймаються онлайн і за телефонами на оптові чи роздрібні товари з усіх міст і сіл України. Знижки в нас завжди отримують оптові, постійні покупці та вчителі. Товари на особливо великі суми надсилаються нами безкоштовно.

Ми маємо можливість відправляти навчальну літературу будь-яким видом доставки за період 2–7 днів із моменту отримання заявки. Гарних вам покупок!

Попель П., Крикля Л.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів