Дизайн і технології 2 клас НУШ

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Альбоми з дизайну та технологій 2 клас НУШ

Бажаєте за видавничою ціною купити альбоми з дизайну та технологій для 2 класу нової української школи(НУШ)? Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL забезпечить вас ними в необмеженій кількості.

 

Популярні альбоми з трудового навчання для 2 класу "Маленький трудівничок", "Умійко", "Майстер-саморобко"

Величезну допомогу школярам (та і вчителеві – також) надають на уроках популярні нині зошити-альбоми. Це – справжні джерела натхнення для малюків, якими ще залишаються другокласники. Вони відносяться до технологічної освітньої галузі "Дизайн та технології" Це частина інтегорованого предмета, який вивчається учнями 2 класів НУН "Я досліджую світ".

За свою універсальність та популярність серед вчителів виділяється альбом "Дизайн і технології 2 клас. Маленький трудівничок" автор Роговська Л.

Є на нашому складі ще кілька чудових альбомів-посібників, підготовлених не стільки до певних підручників, скільки за Програмою з трудового навчання для 2 класу НУШ. Їх можна використовувати навіть і без підручників, оскільки в них є достатньо теоретичного й наочного матеріалу для подачі теми й організації самостійної роботи.

1. «Альбом з дизайну і технологій 2 клас». Автор – Гільберг Т., видавництво «Генеза» міста Київ.

2. «Дизайн і технології. Умійко. Альбом-посібник. 2 клас» (до підручника Бібік Н.). Автор – Головата О. П., видавництва "Підручники і посібники" (Тернопіль).

3. «Майстер Саморобко. Альбом-посібник. 2 клас НУШ» (до підручника Гільберг Т.). Автор – Бровченко А. В., те ж саме видавництво.

4. «Альбом з технологій. 2 клас», автора Будна Н., але виданий у «Богдан».

Усі вказані вище посібники схвалені до широкого використання в навчальному процесі Міністерством освіти і науки України й санітарною комісією, яскраво і якісно оформлені.

Виконати замовлення на наші товари ви можете не виходячи з дому: письмово – на сайті або за телефоном. Отримати його можна протягом 2–5 днів будь-яким сучасним видом доставки.

Ми надамо чудові знижки оптовим замовникам альбомів з дизайну і технологій для 2 класу НУШ, а можливо – й доставимо вашу посилку за наш кошт (якщо сума вашого замовлення – 1000 грн і більше). Також знижки % від вартості товару в нас завжди отримують учителі та постійні покупці.

Наші товари надходять у гарному стані до Київ, Харків, Дніпро, Одеса та всіх міст і сіл України.

Дизайн і технології 2 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів