Гавриш Н. В.

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання

Українська мова Гавриш Н. В.

Купити підручники з української мови для початкових класів російськомовної школи автора Н. Гавриш, видавництва «Генеза» міста Києва допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники з української мови Наталії Гавриш

Наталія Василівна Гавриш закінчила дошкільне відділення Слов'янського педагогічного інституту й, за розподілом, почала трудовий шлях вихователькою дитячого садочка. Згодом колишню студентку запросили на роботу до того ж вищого навчального закладу.

Спочатку Н. В. Гавриш працювала викладачем, потім – доцентом, професором. Нині вона доктор педагогічних наук, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти ЛНПУ імені Т. Шевченка, нагороджена численними грамотами і є відмінником освіти України.

Крім викладацької діяльності, Наталія Василівна багато пише: підготувала 140 наукових і навчально-методичних робіт, підручники для молодших школярів загальноосвітніх шкіл із російською мовою навчання. Книжки вийшли друком у київському видавництві «Генеза»:

  • «Українська мова» для 1, 2, 3 та 4 класів, написана у співавторстві з Маркотенко Т. С.;
  • «Зошит з української мови» для всіх паралелей до даних підручників підготовлений іншими авторами, але також у «Генезі».

На сайті «BOOK4SCHOOL» оптом і в особисте користування приймаються замовлення на підручники з української мови авторів Н. Гавриш, Т. Маркотенко та зошити до них видавництва «Генеза» від українських адресатів, за телефоном і в електронному вигляді – щоденно, з 9-ї по 19-у години.

Знижки при оплаті замовлення надаються оптовим покупцям, учителям і постійним клієнтам. Передплачений товар вартістю 1000 гривень зі знижкою надсилається за кошти інтернет-магазину.

Гавриш Н. В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів