Видавництво Гімназія

Товарів у наявності: 70

Показано 1 - 24 з 70

Навчальні посібники видавництва «Гімназія» (Харків)

Харківське видавництво «Гімназія» зареєструвалося в 1997 році як виробник посібників українською та російською мовами для дошкільнят, школярів і вищих навчальних закладів. Наданий авторами матеріал характеризується науковою достовірністю й відповідає віковій психології користувачів.

Візитною карткою організації є підготовка підручників із повним методичним і дидактичним забезпеченням. Тож, обираючи книги видавництва "Гімназія", поцікавтеся також і виданим методичним комплектом для вивчення предмета.

Підручники та збірники задач «Гімназії» від автора Мерзляк А.

Навчальними посібниками, підручниками з математики та збірниками задач видавничої організації «Гімназія» користуються представники 5–22 років та їхні наставники. Творчий колектив прагне охопити всі навчальні дисципліни, реагує на зміни у програмах та формах перевірки знань. А популярність видань значною мірою залежить від талановитості авторів, з якими співпрацює видавництво.

Помітною стала робота групи викладачів дисциплін математичного циклу – А. Мерзляка, В Полонського, М. Якіра, Ю. Рабіновича. Трьома першими авторами створено серійні видання з предметів «Математика» для 5-6 класу, «Алгебра» й «Геометрія» для 7–11 класів загальноосвітніх шкіл і закладів із поглибленим вивченням даних предметів.

У 5 і 6 класах до комплектів додано робочі зошити, тут і в решті класів – книги для вчителів. Також з'явилися збірник завдань для проведення ДПА в 9 класі, «Математика. Довідник для підготовки до ДПА».

За кожною дисципліною й до всіх шкільних паралелей додаються «Збірники задач і контрольних робіт», що розрізняються мовою викладання та глибиною опанування, – цих же чотирьох авторів.

Підготовлені у видавництві й «Збірник диктантів. Українська мова. 9 клас» – авторами В. Уліщенко, А. Уліщенко;

  • «Український правопис у таблицях: Правила, винятки, приклади, коментарі» – Л. Шевелєвою.

Для 1 класу нової української школи (НУШ) у 2018 році вийшла «Математика» з навчальним комплектом О. Митник, О. Ісаєнко. Ще для 1–4 класів початкової школи видавалися підручники з математики й основ здоров'я, на двох мовах систематично готуються такі посібники:

  • «Цікава абетка» авторів О. Ісаєнко, А. Супрун;
  • «Учимося писати та лічити. 1 клас» Л. Петрюк, З. Рисанової;
  • «Довідник для учнів і батьків» групи авторів;
  • «Зошит з розвитку мовлення» О. Ісаєнко, І. Павлюк;
  • «Зошити для контрольних робіт» із математики, російської, української мов та інші.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» приймає замовлення в необмеженій кількості на видані підручники, збірники задач та зошити видавництва «Гімназія» міста Харкова. Заявки, прийняті письмово чи за телефоном, розглядаються протягом наступної доби. Посилки відправляються за українськими адресами послугами «Укрпошти» та «Нової пошти».

Звертайтесь!

Видавництво Гімназія

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів