Видавництво МАПА

Немає жодного товару в цій категорії.

Видавництво «МАПА» (Київ)

Дане картографічне підприємство засноване в Києві 1991 року і тепер святкує дні народження разом із самостійною Україною. Працює для її розвитку. Творчі надбання висококваліфікованих працівників видавництва «Мапа» переважно присвячені відображенню історії та сьогодення молодої країни в атласах і картах, підручниках і довідниках.

Також в асортименті організації – карти світу, Європи й України за різною тематикою, плани міст. Продукція видається виключно українською мовою.

Обкладинки видань прикрашаються українською символікою, яскравими оберегами, світлинами пам'яток архітектури, пам'ятників та портретами видатних постатей. Це, разом зі змістом посібників, виховує в користувачів почуття патріотизму, любові до Батьківщини, поваги до традицій і духовної спадщини. Мапи виготовляються з різних матеріалів, відрізняються за розмірами, способом кріплення і призначенням.

 

Картографічні видання організації

Нині київське підприємство «МАПА» налічує понад 100 найменувань атласів, карт і книжкової продукції. Систематично бере участь у Всеукраїнських та світових картографічних конкурсах і нерідко виборює нагороди, особливо – у краєзнавчих виставках. Частина видань використовується за кордоном. Серед них є наступні примірники:

  • атлас «Українці. Східна діаспора»;
  • «Політико-адміністративна мапа України»;
  • велика «Оглядова мапа України»;
  • довідник «Європа у цифрах і фактах» та інші.

Найбільшою гордістю і значним трудовим та науковим здобутком творчого колективу є атласи «Найдавніше минуле. Русь» видання 2010 року, «Історичний атлас України» 2015 року випуску (надано відомості від часу появи людини на вказаних теренах до нинішньої війни путінської Росії проти українців).

Цінуються покупцями практичні й науково обґрунтовані атласи «Видатні співвітчизники», «Атлас автомобільних шляхів» та «Увесь світ».

 

Атласи та контурні карти видавництва "Мапа"  

Особливу увагу фахівці «МАПИ» приділяють виробництву навчальних посібників (атласи та контурні карти з історії України), що видаються лише з рекомендаціями Міністерства освіти і науки.

Ретельно опрацьовані й поновлюються за новими програмами 5, 7–11 класів серійні видання з типовою назвою «Україна. Історичний атлас» і «Контурні карти з історії України» для тих же паралелей. Учителі позитивно оцінюють їхній зміст і рівень подачі матеріалу.

Із краєзнавства видавництво виготовляє рідкісні й цінні посібники – «Атласи» і окремо – «Контурні карти» всіх областей. Для більшості малих батьківщин також написані підручники та робочі зошити. Педагоги і школярі отримують вичерпні відомості з варіативного, але життєво необхідного предмета.

Названі види продукції вказаного вище картографічного видавництва замовляйте в необмеженій кількості на сайті інтернет-магазину навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» онлайн і за телефоном. Заявки приймаються щодня з 9 по 17 години і розглядаються наступної доби. Посилки відправляються зручним для клієнта способом.

Гарантуємо швидке обслуговування та якість надісланих товарів. Учителі, постійні та оптові покупці отримають у нашій віртуальній книжковій крамниці справжні навчальні посібники та гарні знижки при розрахунках.

Видавництво МАПА

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів