Грущинська І. В.

Товарів у наявності: 21

Показано 1 - 21 з 21

Природознавство Ірини Грущинської

Підручник «Природознавство» для 1–4 класів Ірини Грущинської несе школярам широкі наукові знання про світ, який оточує людину, виховує бережливе ставлення до нього.

«Зошит друга природи» для 1–4 класів того самого автора, видавництва «Освіта» сприяє закріпленню набутих у підручнику знань.

«Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства в ... класі» Грущинської І. В. надає необхідний матеріал для проведення контрольних робіт.

 

Природознавство в початкових класах

У сільській місцевості об'єкти і явища природи майже цілком оточують людину. В умовах міста дитина переважно бачить предмети, створені руками людей. Незважаючи на таку вражаючу різницю, Програмою передбачаються одні й ті ж самі теми для вивчення «Природознавства», пишуться універсальні підручники.

Сільські діти від самого народження пізнають природу на практиці, й у школі вони просто дивуються: «А навіщо це вивчати, ми й так усе знаємо?!» Для міських дітей природознавство є досить складною, евристичною наукою, але дуже необхідною для вивчення навколишнього світу. Індивидуальний підхід у цьому питанні не передбачений.

Але добре хоч те, що підручники-то пишуть переважно міські люди, беручи до уваги власне світосприймання. Розділи й теми для різних паралелей школярів беруться логічно, з урахуванням вікових можливостей засвоєння дітей.

Увесь період вивчення предмета пронизаний вихованням любові й гуманного ставлення до природи. І це – дуже добре, адже далеко не всім дітям матінка природа заклала якості доброзичливості та зерна раціональності. Якщо все це постійно не розтлумачувати дітям, у дорослому стані вони швидко знищать, розхитають природні підвалини, на яких живуть.

Підручники «Природознавство» й інші навчальні посібники з цього предмета відомого автора Грущинської Ірини Василівни, учителя вищої категорії, учителя-методиста, старшого викладача коледжу Київського славістичного університету, цілком відповідають усім потребам викладання й виховання з даного навчального предмета. Навіть деякі назви елементів навчально-методичних комплектів дуже вдало придумані, щоб «нав'язати» учням 1–4 класів необхідну життєву позицію: «друга природи».

 

Підручники І. В. Грущинської

Запропоновані автором Іриною Грущинською комплекти навчальних посібників містять у собі все необхідне й навіть бажане для повноцінного вивчення школярами початкової ланки основ природничих наук. Усе виконано на високій хвилі любові й піднесеності у відношенні до рідної землі, яка дає прихисток, їжу, одяг і духовну насолоду від спілкування з нею. Саме такі навчальні посібники школярам і потрібні!

Для учнів 1–4 класів школи з українською мовою навчання І. В. Грущинська й видавничий дім «Освіта» міста Києва підготували такі видання:

  • підручники «Природознавство» для 1, 2, 3, 4 класів;
  • навчальні посібники «Зошит друга природи» для 1–4 класів;
  • посібник «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства в ... класі» для 2, 3, 4 класів;
  • «Альбом друга природи» за такими більш конкретними назвами для паралелей школярів:

1 клас – «Рослини і тварини»;

2 клас – «Пори року»;

3 клас – «Навколишній світ»;

4 клас – «Всесвіт. Земля. Батьківщина».

Усі підручники Ірини Грущинської рекомендовані, а робочі, контрольні зошити й альбоми з природознавства – схвалені Міністерством освіти і науки України. Вони також мають знаки якості й письмові дозволи санітарної комісії на їхнє використання в загальноосвітніх закладах.

Обкладинки й увесь зміст сторінок насичені яскравими барвами, які ніби стверджують красу й велич природи, почуття вдячності їй за можливість існування. У навчальних посібниках видавництва «Освіта» розміщено багато кольорових світлин, сюжетних та предметних малюнків для наочного пояснення змісту тем.

У тернопільському видавництві «Навчальна книга – Богдан» були надруковані наступні навчально-методичні посібники І. В. Грущинської:

  • «Пори року. Літо. Ведення спостережень за природою. 1–4 класи»;
  • «Портрети свійських тварин та їхніх диких родичів. 1–4 класи»;
  • «Як спостерігати за природою. Читанка з природознавства: Навчальний посібник»;
  • «Гідросфера. Вода і водойми: Енциклопедія для дітей».

У них міститься дидактичний і науковий матеріал для вчителя, який з інтересом буде сприйнятий учнями.

 

Краще купити підручник «Природознавство» Грущинської І. В. тут!

Купити підручник «Природознавство» для учнів 1–4 класів Ірини Грущинської, автора видавничого дому «Освіта» міста Києва, а також – «Зошит друга природи», «Зошит для тематичного оцінювання...» й «Альбом друга природи» для всіх класів початкової школи цього автора оптом і в роздріб ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

З метою самоконтролю тут можна придбати готові рішення до всіх завдань підручників та зошитів для тематичного контролю знань учнів. Вони містяться в папці з назвою «ГДЗ» на головній сторінці нашого сайта.

Наші менеджери отримують запити на посібники онлайн і за телефонами, посилки надсилають всіма видами поштових сполучень до різних міст і сіл України. Чекаємо на ваші повідомлення!

Грущинська І. В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів