Видавництво Картографія

Товарів у наявності: 39

Показано 1 - 24 з 39

Видавництво «Картографії» (Київ)

Державне наукове виробниче підприємство «Картографія» міста Києва вже відсвяткувало сімдесятирічний ювілей успішної і необхідної для українців роботи. Складно й уявити нинішнє життя без його туристичних, стінних, електронних і цифрових мап, а шкільне навчання – без глобуса, атласів і контурних карт.

Кількість найменувань картографічної продукції даної організації вже перевищила 2000, а творчі пошуки колективу поки що не припиняються. Тут готуються карти й наочні посібники будь-якої тематики, у тому числі – й на замовлення. Крім названого, також цінуються атласи автомобільних шляхів (нещодавно вийшов оновлений атлас України), довідкові карти, календарі, плани й атласи міст.

Видання розрізняються за розміром і фактурою, способом використання та зберігання. Але є в них і дещо спільне: продукція видавництва характеризується яскравістю барв, що надихає користувача швидше ознайомитися з привабливим навколишнім світом.

 

Атласи та контурні карти видавництва "Картографія"  

Учні середніх та старших класів активно користуються атласами й контурними картами на уроках географії, історії України та всесвітньої історії. За ними виконуються обов'язкові практичні роботи, без яких опанування навчальних тем є неможливим.

Науково-виробниче підприємство «Картографія» ретельно вивчає шкільний попит на мапи, глобуси, атласи з географії та інші посібники і виконує всі різновиди з дотриманням державних і програмних вимог. Асортимент карт і глобусів за трьома предметами – вичерпний, із вибором розміру та дизайну.

Звертаємо особливу увагу на такі посібники: карти «Рослини і тварини. Моя Україна» та «Цікаві місця» з тієї ж серії; «Видатні постаті України».

Атласи з географії та контурні карти оновлюються за програмою, на обкладинках видань чітко вказуються клас, предмет і розділ, що вивчається. Ці посібники є цілком доступними наприкінці літа й на початку навчального року і реалізуються в книжкових крамницях та на сайтах, на ринках і в кіосках.

Із географії посібники «Атлас» і окремо – «Контурні карти» видані для 7–10 класів. Новинки – з назвою «Регіони та країни. 10 клас». Також нарешті видавництво підготувало «10 клас. Зошит для практичних робіт» автора Л. Доценко та інших і в подальшому планує вибіркове виробництво зошитів. Є в продажу атласи і карти українських областей для варіативної частини програми.

Атласи з історії України та атласи "Всесвітня історіянаявні для 5–11 класів. Дані посібники для 6 класу об'єднані в один комплект, як і предмет, що вивчається.

 

Картографічні видання для молодшої школи

Працівники «Картографії» не забувають і про наймолодших користувачів – малюків та учнів початкової школи. На нововведені Міністерством освіти навчальні предмети природничого характеру розроблялися атласи, а іноді до них приєднувалися й контурні карти.

Наприклад, для інтегрованого курсу «Я досліджую світ» НУШ уже виданий посібник «Атлас. Природознавство. 1–2». За чинною програмою для 2-их, 3-іх і 4-их класів пропонуються атласи «Я і Україна». Продаються глобуси та стінні карти різного формату.

Також для програмного чи альтернативного та самостійного навчання існують наступні цікаві примірники:

  • «Мандруємо в дивосвіт» – атлас для наймолодших;
  • «Атлас світу. Тварини з наліпками»;
  • пазли «Україна» та інші.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» щоденно, з 9-ї до 17-ї години, приймає індивідуальні й оптові замовлення на зошити, атласи й контурні карти вказаного київського видавництва.

Товари надсилаються користувачеві за його рахунок послугами «Укрпошти» та «Нової пошти» й надходять через 2–5 днів із моменту отримання заявки. До крупних обласних центрів (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Кривий Ріг) посилки доставляються швидше. Приймаються передплата і післяплата – на вибір клієнта. Знижки надаються пільговому контингенту.

Видавництво Картографія

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів