Бровченко А.В.

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

Краса альбомів А. В. Бровченко

У цієї жінки, мабуть, дуже красива душа, бо інакше вона б не спромоглася створити в житті таке веселкове розмаїття чудових навчальних посібників для дітей. І починається ця квіткова стежинка ще з дитячого садочка, проте наша тема – шкільне навчання.

Анжела Володимирівна Бровченко добре знає, як найліпше розвинути дитячу руку, підготувати її до письма, а згодом – і до справжньої праці. Якщо малюки щось постійно виробляють своїми пальчиками, їхні м'язи призвичаюються до виконання дрібних деталей, розвиваються. Й зовсім не для розваги в дошкільному та молодшому шкільному віці обов'язково проводяться заняття з трудового навчання й образотворчого мистецтва.

Без цієї трудової практики малюкам ніяк не обійтись. Але в нашому суспільстві діти не повинні працювати! Що ж тоді робити? Мудрі методисти вже давно вирішили цю проблему: діти працюють не заради фізичного збагачення, вони створюють навколо себе красу. Якщо вироби подобаються малюкам, їхнім батькам і вчительці, то це вже ніби й не праця, а справжнє задоволення. І разом з цим розвивається й виховується почуття прекрасного, потреба в ньому, відчуття колориту й гармонії у всьому.

Отже, активний і талановитий автор видавництва «Генеза» міста Києва, а тепер уже – й видавництва «Підручники та посібники» міста Тернополя Бровченко А. В. виготовляє для дітей дошкільного віку та молодших школярів дуже цікаві й захоплюючі альбоми-посібники з малювання і трудового навчання.

Зошити-альбоми даного автора-педагога пишуться й укладаються не до якогось конкретного підручника, а за програмами розвитку школярів. Вони є самостійними виданнями.

 

Альбоми з трудового навчання

У київському видавництві «Генеза» вийшли друком за новими програмами «Робочі зошити-альбоми з трудового навчання» для 1–4 класів, підготовлені автором Бровченко А. В.

Вони містять докладні інструктажі для виготовлення різних виробів зі всіляких матеріалів і навіть зручні шаблони. Також у допомогу школярам і їхньому вчителеві надаються орієнтовні зразки робіт, але вчителі та виконавці можуть додавати до них свої творчі елементи.

Тернопільське видавництво «Підручники і посібники» підготувало для 1–4 класів серію альбомів-посібників «Трудове навчання. Майстер Саморобко», які також надають повний обсяг описаних вище послуг, не повторюючи ні використаних зразків, ні задумок попередніх видань.

Сторінки даних посібників – дуже привабливі, яскраві, вони закликають малюків до активної цікавої діяльності. Обидві серії альбомів-посібників відмічені схваленням Міністерства освіти і науки України та санітарними паспортами.

 

Альбоми з образотворчого мистецтва

Автор А. В. Бровченко створила самостійні навчальні посібники, не прив'язані до певного підручника, також і з образотворчого мистецтва для 1-го, 2-го, 3-го та 4-го класів, із такою самою назвою «Робочий зошит-альбом». Вони вийшли у видавництві «Генеза».

Тут можна побачити зразки дитячих робіт і робіт справжніх митців, виконані в різних техніках, прочитати необхідні теоретичні засади до наміченої теми, знайти елементи практичних завдань, чисті й напівзаповнені зображенням аркуші для дитячої творчості. Усе виконано дуже цікаво і привабливо.

Дані альбоми-посібники мають грифи МОНУ й письмові приписи санітарного законодавства.

 

Де купити альбоми Бровченко А.

Робочі зошити-альбоми з образотворчого мистецтва і трудового навчання для всіх класів початкової школи і будь-якого видавництва можна купити оптом – із приємними знижками – та в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури за електронною адресою book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів на

Заявки обслуговуються за всіма адресами України, товари надсилаються зручними видами доставки.

Оптове замовлення дає повне забезпечення класу однаковими навчальними посібниками для зручної роботи й економить ваші кошти.

Бровченко А.В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів