Французька мова 3 клас

Є 1товар.

Показано 1 - 1

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання

Французька мова для 3 класу – підручник та зошит

Купити за видавничою ціною підручник зі французької мови для 3 класу Чумак (Клименко) та робочий зошит до нього для учнів зі звичайним чи поглибленим вивченням у необмеженій кількості вам допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Про підручники з французької мови для 3 класу Клименко Ю. та Чумак Н.

Третьокласники загальноосвітніх шкіл продовжать вивчення за підручником з французької мови для 3 класу авторів Н. Чумак і Т. Кривошеєвої, надрукованим у видавництві «Освіта» міста Києва.

Для шкіл із поглибленим вивченням свій підручник з французької мови для 3 класу Клименко написав у київському видавництві «Генеза».

Обидва підручники були рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання у відповідних школах. Вони відмічені знаками якості, оскільки навчальний матеріал у них надається на високому науково-методичному рівні, опирається на принципи наочності та вікової відповідності.

Сторінки обох книжок Клименко Ю. та Чумак Н. мають численні кольорові рамки та вставки, виділення шрифтами, умовні позначення, тому в темах і уроках легко орієнтуватися.

У навчанні можна використати книжку видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя «Читаємо залюбки. Книга для читання французькою мовою». Її написала для 3 класу автор Ірина Яблонська-Юсик.

 

Зошити з французької мови для 3 класу

До своїх підручників, зі збереженням специфіки навчання, автори Чумак Н. П. та Кривошеєва Т. В. – у видавництві «Освіта», у видавництві «Генеза» міста Києва підготували до друку Клименко Ю. М. і Файзуліна Л. М. «Робочий зошит. Французька мова. 3 клас».

Дані зошити мають широке призначення: закріплення навчального матеріалу й перевірка знань учнів. Вони допомагають проводити уроки на більш високому рівні, зацікавлювати школярів, підвищувати щабель знань учнів.

Посібники мають сучасний дизайн, вони забезпечені грифами «Схвалено» Міністерства освіти й санітарними паспортами. Зошити будуть корисними протягом року вчителям і учням.

Замовлення на підручники й зошити з французької мови для 3 класу в нас приймаються онлайн – у запропонованій на сайті формі – й за вказаними там само номерами телефонів.

Ми відправляємо наші товари до всіх міст і сіл України сучасними видами поштового сполучення. Якість наших товарів і доставки гарантуємо.

У нас встановлена чітка система знижок. Ними користуються вчителі та постійні покупці: % від вартості замовлення. Оптові клієнти можуть отримати від 10 до 30 % знижки й безкоштовну доставку.

Французька мова 3 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів