Науменко В. О.

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Літературне читання Віри Науменко

Купити за видавничою ціною навчальні посібники з літературного читання автора В. Науменко, київського видавництва «Генеза» для учнів 2–4 класів допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» оптом чи вроздріб.

 

Які підручники та хрестоматії пропонуються автором

З дитинства Віра Науменко мріяла стати вчителькою молодших класів. Після школи – здійснене навчання в педучилищі, в Уманському педінституті й отримана улюблена робота. Проте знання й неабиякі здібності Віри Орестівни знадобилися не лише школярам, а й студентам.

Тепер уже відмінник народної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент і професор Педагогічного інституту, кафедри початкової освіти й методик викладання гуманітарних дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка готує молоді вчительські кадри й пише наукові статті з філології та теорії літератури, книжки й зошити для учнів 1–4 класів.

Більшість екземплярів В. О. Науменко підготувала в організації «Генеза» міста Києва, але дещо також надруковано в «Літері ЛТД» того ж міста й написано разом зі співавторами І. Сухопарою, М. Захарійчук і М. Вашуленком. Посібники для 1 класу вже вибувають зі вжитку через зміну програми. Надаємо перелік чинних видань Науменко В. О.:

  • підручник «Літературне читання», 2, 3 і 4 класи, виробництво «Генези»;
  • «Перлинка. Хрестоматія» для тих же паралелей;
  • «Веселкова читанка. 3 клас» – оновлений випуск серійних посібників видавництва «Літера»;
  • «Зошит з літературного читання» для 2–4 класів;
  • «Зошит для оцінювання навчальних досягнень» – аналогічні паралелі;
  • «ДПА. 4 клас. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт. 2018. Літературне читання», видано «Генезою»;
  • «Уроки літературного читання в ... класі», написані з Лесею Харітоненко;
  • «Календарне планування» – для своїх читанок;
  • підручник «Риторика» для 1–4 класів, виготівник – «Літера»;
  • посібник «До уроків риторики ...», для молодших класів, видано там само.

Підручники автора – рекомендовані, а зошити – схвалені МОН України, підписані державним санітарним контролем до друку й використання на уроках в україномовних загальноосвітніх школах.

 

Де краще купити підручники «Літературне читання» Науменко В. на клас - оптом

На сайті «BOOK4SCHOOL» приймаються замовлення за телефоном і в електронній формі на книжки та зошити автора Віри Науменко, київських видавництв. Товари доставляються поштовим відправленням чи кур'єром до українських абонентів протягом 2–7 днів.

Знижки тут отримуть учителі, зареєстровані клієнти й оптові замовники. Безкоштовно за будь-якою адресою відправляються передплачені посилки вартістю 1000 гривень зі знижкою.

Науменко В. О.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів