Умійко

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Альбоми-посібники «Умійко»   

Гарній речі завжди знайдеться застосування!

Серійне видання талановитих авторів О. Головатої, А. Кононюк для початкової школи прогресивної тернопільської організації «Підручники і посібники» під назвою «Умійко. Альбом-посібник» понад п'ять років допомагає вчителям розвивати творчість та індивідуальні здібності учнів. Його доступні, системні кольорові завдання сподобалися покупцям і знайшли постійних користувачів.

Для нинішніх учнів 1, 2, 3, 4 класів цей альбом є незамінним практичним помічником при виконанні програми предмета «Дизайн і технології» й опрацюванні однойменних підручників видавництва «Ранок» міста Харкова та відомих учителям авторів Бібік Н., Боднарчук Г.

Працівники видавництва «Підручники та посібники» взяли участь у виготовленні необхідних навчальних видань для учнів Нової української школи. Узгодивши власні можливості з потребами школярів і вчителів, зі схвалення Міністерства освіти і науки України, для інтегрованого курсу «Я досліджую світ» вони надрукували «Альбоми-посібники ˮУмійкоˮ.

Завдання автора альбомів А. Кононюк відповідають частині курсу «Дизайн і технології». Посібники написані за програмою Олександри Савченко до підручників «Я досліджую світ» авторів Н. Бібік, Г. Бондарчук і харківського видавництва «Ранок». Надалі очікуються доопрацьовані за новими програмами молодших класів подібні примірники зі вказаної серії.

Замовлення оптом і вроздріб на серійні альбоми-посібники «Умійко» для 1–4 класів видавництва «П і П» міста Тернополя, авторів О. Головатої та А. Кононюк, приймаються в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Заявки оформлюйте онлайн або за телефоном щодня, з 9 по 17 години.

Знижки вчителям, постійним та оптовим покупцям – гарантовані!

Безкоштовно надсилаються товари, замовлені на суму понад 1000 гривень.

Користуються попитом:

1. Умійко 1 клас НУШ альбом-посібник (до Бібік) авт. Кононюк А., Головата О. (Підручники і посібники);

2. Умійко 2 клас НУШ альбом-посібник (до Бібік) авт. Кононюк А., Головата О. (Підручники і посібники);

3. Умійко 3 клас НУШ альбом-посібник (до Бібік) авт. Кононюк А., Головата О. (Підручники і посібники);

4. Умійко 4 клас НУШ альбом-посібник (до Бібік) авт. Кононюк А., Головата О. (Підручники і посібники).

Умійко

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів