Котик Т.С.

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Робочі зошити з біології Котик Т. С.

«Робочий зошит з біології» автора Котик Т. С. для 6–8 класів надає матеріал для виконання учнями практичних, лабораторних робіт і письмові вправи на закріплення вивченого. Він може бути використаний із будь-яким підручником.

«Комплексний зошит для контролю знань» для 7–8 класів або «Зошит для тематичного контролю знань. 6 клас» цього самого автора розміщують різні види тестових завдань для перевірки знань учнів.

«Біологія. Робочий зошит» (2 в одному) автора Т. С. Котик для 9–11 класів пропонує вчителеві й учням шаблони для лабораторних і практичних робіт, а також – тести для контролю знань учнів.

 

Які зошити й посібники з біології Котик Т. С. уже надруковані

Потреба у творчій діяльності й запити часу спонукали шанувальницю біології та природознавства Котик Талліну Станіславівну писати для своїх улюблених предметів і школярів зошити з друкованою основою та методичні й навчальні посібники.

Свої книжки й зошити вона пропонує для друку різним видавництвам, але найтісніша співпраця уклалася в автора з видавництвом «Ранок» міста Харкова (там вона пише зошити разом з автором Тагліною О. В.) та видавництвом «Освіта» міста Києва.

На даний час уже використовуються у школах з українською мовою навчання такі різновиди навчальних і методичних посібників:

  • «Робочий зошит з біології»: 6 клас – видавництво «Освіта», 7 та 8 класи – видавництво «Ранок»;
  • «Біологія. Робочий зошит» (два в одному) для 9–11 класів, видавництво «Ранок»;
  • «Зошит для тематичного контролю знань. 6 клас» – видавництво «Освіта»;
  • «Комплексний зошит для контролю знань», 7 та 8 класи, видавництво – «Ранок»;
  • «Біологія. Зошит для практичних робіт, лабораторних досліджень і дослідницького практикуму. 6 клас», автори – Котик Т. С., Балан П. Г., видавництво «Генеза» міста Києва;
  • «Біологія. Книжка для вчителя. 6 клас» тих самих авторів і видавництва;
  • «Біологія. Альбом-посібник. 10 клас», видавництво «Ранок»;
  • «Зошит з природознавства. 5 клас», автори – Котик Т. С. і Гусєва Н. М.;
  • «Мій конспект. Природознавство. 5 клас», видавництво «Основа» міста Харкова.

Усі види зошитів і навчальних та методичних посібників автора Котик Т. С. були схвалені Міністерством освіти і науки України й санітарною комісією до використання в загальноосвітніх школах. Вони надруковані на світлому цупкому папері, гарно оформлені, містять дуже корисний різноманітний матеріал для якісного практичного вивчення усного предмета. Вони будуть розвивати інтерес школярів до вивчення біології та природознавства, підвищувати рівень засвоєння даних дисциплін.

 

Краще купити робочі зошити з біології Котик Т. С. тут!

Замовити й купити робочі та контрольні зошити з біології і природознавства для 5–11 класів, методичні посібники автора Т. С. Котик та ін. можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Ми надаємо знижки вчителям, оптовим і постійним покупцям, товари надсилаємо всіма сучасними видами доставки до різних областей України. Пишіть нам або телефонуйте!

Котик Т.С.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів