Атласи та контурні карти з географії

Товарів у наявності: 36

Показано 1 - 24 з 36

Атласи й контурні карти з географії та природознавства 

З гарними знижками та безкоштовною доставкою на гурт купити атласи з географії та контурні карти для уроків в 6–11 класах, атлас з природознавства для 5 класу і предмета «Я досліджую світ» для 1–4 класів можна оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

У нашому продажу ви побачите всі видані варіанти даних навчальних посібників високої якості й помірної вартості.


Сутність атласів з географії і контурних карт до них

Необхідність зображення великих чи малих частин суходолу й водних просторів виникла дуже давно, й досі карти (мапи) мають широке застосування в різних галузях людської діяльності.

Щоб навчитися ними користуватися, а тим паче – їх виготовляти, треба багато попрацювати. Крім того, за допомогою різних карт школярі пізнають навколишній світ. Отже, причин для вивчення карт – цілком достатньо, тому й починають знайомство з ними ще з 1 класу.

Збірники мап (карт) називаються «Атласами з географії». Вони містять у собі споріднені карти, наприклад, за навчальними предметами й роками навчання. Якщо таких карт небагато, їх об'єднують у трохи більші періоди часу.

Щоб учням легше було виготовляти мапи самим (і щоб вони були більше схожі), прийняли рішення друкувати для них контурні зображення певних карт, які мають назву «Контурні карти з географії». Для повноцінної роботи з мапами потрібні атласи й контурні карти.

Подібні навчальні посібники для природничих дисциплін в Україні в основному виготовляють два видавництва міста Києва: «Картографія», «Інститут передових технологій» та «Оріон», продукцію яких ми вам активно представляємо.


Купити атласи з географії та контурні карти – вигідно оптом

«Атласи» і «Контурні карти» – це окремі посібники, але вони обидва конче необхідні, причому, набато краще для роботи учнів – купувати їх від одного виробника (видавництва).

При виборі навчальних посібників зверніть увагу, що вони обидва мають однакову назву предмета і його особливостей та виготовлені в одному й тому самому видавництві, наприклад:

1) «Атлас. Загальна географія. 6 клас. Інститут передових технологій»;

2) «Контурні карти. Загальна географія. 6 клас. Інститут передових технологій»;

або:

1) «Атлас. Україна у світі. 8 клас. Картографія»;

2) «Контурні карти. Україна у світі. Картографія».

Також вивчається географія материків та океанів.

Такі комплекти посібників видавництвКартографія», «Оріон» та «Інститут передових технологій») у нас є для 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів. Просимо їх оглянути й обрати такі, які вам порекомендував учитель географії.

Замовити їх у нас дуже просто: оформити бланк покупця або зателефонувати менеджерам за номерами, вказаними на головній сторінці.

Знижки в нас матимуть оптові, постійні покупці та вчителі.

Ми приймаємо замовлення за всіма адресами України й надсилаємо атласи та контурні карти з географії протягом тижня або й раніше.

Можете виконати замовлення просто зараз!

Атласи та контурні карти з географії

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів