Корнієнко М. М., Крамаровська С. Н.

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

Фільтрувати за:

Інформатика Корнієнко М. М.

Купити підручники з інформатики для 2, 3, 4 класів М. Корнієнко зі знижкою, навчальні й методичні посібники для початкової школи харківського видавництва «Ранок» допоможе наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники з інформатики Корнієнко, Крамаровської, Зарецькою

За тривалий час роботи викладання інформатики в початковій школі всебічно опрацьоване вчителем Харківської гімназії № 55 і головним редактором відділу навчальної літератури видавництва «Ранок» Мариною Михайлівною Корнієнко.

Заслужений учитель України, учитель-методист, разом зі співавторами С. М. Крамаровською, І. Т. Зарецькою (та в інших шкільних паралелях І. Д. Івановою), підготувала для молодших учнів першоджерела з комп'ютерною підтримкою, робочі зошити й методичні посібники для викладачів, а також – навчально-методичну літературу для середньої і старшої школи. Усі книжки й зошити з інформатики даного автора надруковані в організації «Ранок».

Старанно написані М. Корнієнко, С. Крамаровською, І. Зарецькою підручники отримали знаки якості й рекомендації Міністерства освіти України для їхнього використання в загальноосвітніх школах з українською мовою навчання. Книжки вийшли з такими назвами:

  • «Сходинки до інформатики», для 2 і 3 класів;
  • «Інформатика» – для 4 класу.

 

Посібники з інформатики

Із-під «пера» Марини Михайлівни вийшла наукова праця «Особливості викладання інформатики в початковій школі». Більш докладну допомогу молодшим школярам і їхнім учителям автор Корнієнко надала в процесі підготовки й видання наступних посібників:

  • «Робочі зошити» з інформатики для 2, 3 та 4 класів до аналогічних підручників, написані тими ж авторами, схвалені МОНУ для роботи на уроках;
  • «Інформатика. Методичні настанови. 4 клас»;
  • «Експрес-контроль. 4 клас» – зошит вибіркових тестових завдань, із грифом Міністерства;
  • «35 уроків. Інформатика» – комплекти методичних і навчальних посібників для 2, 3 і 4 класів, укладені з метою надання всебічної допомоги у проведенні уроків протягом року.

Для учнів інших класів середньої школи, викладачів та користувачів Інтернету Корнієнко М. М., у співавторстві з Івановою І. Д., у тому ж видавництві підготувала наступне:

  • «Інформатика. Експрес-контроль» для всіх паралелей;
  • «Короткий довідник. 9 клас»;
  • «Текстовий редактор Microsoft Word» із безкоштовними додатками:

1) «Зошит для практичних і самостійних робіт»;

2) «Методичні рекомендації»;

  • «Електронні таблиці Excel» з аналогічними додатками та інше.

 

Де краще купити підручники «Сходинки до інформатики» Корнієнко М.

Інтернет-магазин «BOOK4SCHOOL» приймає замовлення онлайн і за телефоном на будь-яку кількість підручників, посібників та робочих зошитів видавництва «Ранок» міста Харкова, автора М. Корнієнко та ін.

Посилки надсилаються за українськими адресами вказаним покупцем видом доставки. Знижки надаються вчителям, зареєстрованим на сайті клієнтам і оптовим замовникам. Література вартістю 1000 гривень відправляється адресатам за рахунок продавця.

Корнієнко М. М., Крамаровська С. Н.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів