Підручники та робочі зошити 6 клас НУШ

Товарів у наявності: 122

Показано 1 - 24 з 122

Фільтрувати за:

Підручники та зошити для 6 класу НУШ

 

Недорого купити підручники для 6 класу НУШ, хрестоматії, збірники задач і зошити з друкованою основою в необмеженій кількості ви можете тут, у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

 

Підручники для 6 класу та їх автори

 

У шестикласників з'являються нові підручники: «Географія» і «Біологія». Це такі навчальні предмети, де можна і треба вдосталь використовувати різні ілюстрації, у тому числі – й кольорові світлини. Тому ці підручники одразу зможуть привабити школярів, навіть обкладинками.

Ці книжки, як і всі інші, були видані на конкурсній основі, тому школярам буде приємно вивчати за ними всі прості й складні теми.

У школах з українською мовою навчання цього року також будуть потрібні підручники з української і зарубіжної літератур (із додаванням «Хрестоматій»), української, російської та обраної вами іноземної мови, з математики зі «Збірником задач і контрольних робіт», з інтегрованої історії, інформатики, трудового навчання для хлопців і дівчат – окремо, з образотворчого й музичного мистецтв або мистецтва, з основ здоров'я.

Видавництва виявилися ті ж самі, що й минулого року, оскільки й більшість авторів підручників – також уже знайомі. Усі книжки для 6 класу НУШ були рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в навчальному процесі.

 

Робочі та контрольні зошити для 6 класу НУШ

 

За новими навчальними предметами автори підручників (та й незалежні фахівці) підготували необхідні для виконання програмних завдань «Зошит для практичних робіт» і «Зошит для лабораторних і практичних робіт».

Дані види завдань згодом стануть цілком типовими і з інших навчальних предметів. І школярі та батьки мають зрозуміти, що спеціально написані для них зошити містять багато необхідних стандартних записів, що допомагають школярам при виконанні практичних завдань і позбавляють їх від зайвої писанини.

Ще не втратили актуальності в цьому шкільному віці «Робочі зошити для 6 класу НУШ», написані авторами підручників із метою доопрацювання програмного матеріалу. А «Зошити з тематичної перевірки знань учнів» із більшості предметів, навпаки, набирають популярності.

На виготовленні подібної літератури спеціалізуються харківські видавництва «Ранок», «ПЕТ» і «Весна». Також слід відзначити Київські видавництва "Оріон", "Генеза", "Лінгвіст".Якщо є видані авторські контрольні роботи, то ними можна користуватися. 

 

Переваги співпраці з нами

 

Ми налагодили постійні зв'язки зі всіма видавництвами країни, отримуємо новинки літератури безпосередньо від них. Саме тому ми маємо можливість:

а) продавати вам навчальні посібники за собівартістю;

б) забезпечувати школярів усіма видами літератури і в будь-якій кількості.

Нами опрацьовані всі сучасні види доставки посилок. Ми маємо можливість надсилати будь-який вантаж до Сумської, Чернігівської, Рівненської, Львівської, Черкаської, Волинської, Одеської та інших областей протягом тижня.

Ми приймаємо заявки на літературу онлайн і за телефонами, опрацьовуємо їх наступного дня після отримання, надаємо кваліфіковані консультації стосовно навчальних посібників.

Підручники та робочі зошити 6 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів