Літературне читання 2 клас

Товарів у наявності: 18

Показано 1 - 18 з 18

Літературне читання для 2 класу – підручники та зошити

Тут можна купити підручник «Літературне читання» для 2 класу Науменко (Савченко) шкіл з українською мовою навчання, посібники й робочі зошити для літературного читання. Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» забезпечить вас ними в необмеженій кількості.

 

Підручники з літературного читання для 2 класу від Савченко О. Я. та Науменко В. О.

Другокласники отримають для навчання 2 чудових підручники «Літературне читання», підготовлені в провідних видавництвах міста Києва такими авторами:

1) Савченко О. Я. («Освіта»);

2) Науменко В. О. («Генеза»).

Однаково популярні:

Для опанування всіх знань і умінь, досягнення рівня наміченої Програмою техніки читання в кінці 2 класу протягом року школярам слід читати щодня художню літературу. Автори підручників потурбувалися про своїх читачів та їхніх батьків і уклали для них зручні посібники-хрестоматії з цікавими й корисними для дітей творами різних жанрів.

Так, відомий автор Савченко О. Я. підготувала книги «Моя домашня читальня. 2 клас» і «Я люблю читати. 2 клас», надруковані в тому самому видавництві «Освіта». Уже вказаний автор Науменко В. О. підготувала у видавництві «Генеза» книгу «Перлинка. 2 клас».

Інші автори в різних видавництвах також зробили чималий внесок у справу навчання дітей навичок читання та свідомості сприйняття текстів. Ми можемо запропонувати вам такі посібники:

  • «Читаємо із задоволенням щодня. 2 клас. Нове коло читання», автори – Л. Гайова та Л. Йолкіна, видавництво «Оріон» міста Києва;
  • «Літературне читання. Перевірка досвіду читацької діяльності та навички читання вголос. 2 клас», автор – Будна Н. О., видавництво «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя;
  • «Тренажер з літературного читання. 2 клас» (до підручника Савченко О. Я.), автори – М. Наумчук і В. Наумчук, видавництво «Підручники і посібники» міста Тернополя;
  • «Тексти для перевірки техніки читання. 2 клас», ті ж самі автори, видавництво «Підручники і посібники»;
  • «Літературне читання. Пізнавальні тексти з творчими завданнями. 2 клас», автор – В. Канчук, те саме видавництво.

Обидва підручники були рекомендовані, а всі посібники – схвалені Міністерством освіти і науки України до використання в загальноосвітніх школах, усі книжки отримали дозвіл санітарного контролю. Автори добре попрацювали над науковою та методичною подачею художніх текстів, оснастили сторінки книжок ілюстраціями з метою підвищення інтересу школярів до читання художньої літератури. Дітям буде легко і приємно працювати як у підручниках, так і в додаткових посібниках-хрестоматіях.

 

Зошити з літературного читання для 2 класу авторів Мартиненко В. О., Сапун Г.

Чудову атмосферу спілкування з літературою, ефект зміни видів діяльності на усному уроці здатні створити робочі та інші зошити з літературного читання для другокласників.

Представляємо спочатку авторський посібник: «Зошит з літературного читання. 2 клас» автора В. Науменко, видавництва «Генеза». Посібники інших авторів дозвольте розмістити в таблиці.

 

Назва підручника, автор

Назва

посібника

Автор

Видавництво

Літературне

читання

Савченко О. Я.

Робочий зошит

Читайлик. Робочий зошит

Контроль навчальних досягнень

Мартиненко В. О.

Г. Сапун

М. Пачашинська

Освіта

П і П

П і П

 

Літературне

читання

Науменко В. О.

Читайлик. Робочий зошит

Експрес-контроль з літературного читання

Контроль навчальних досягнень

Г. Сапун

Третяк О. П.

 

М. Пачашинська

П і П

Генеза

 

П і П

 

 

Ми запропонували вам усі зошити з грифами МОНУ й письмовими посвідченнями санітарного контролю. Дані посібники приємно оформлені й будуть закликати малих школярів до активної роботи.

Замовлення в нас приймаються онлайн і за телефоном, знижки надаються вчителям, постійним і оптовим покупцям. Наші товари надсидаються до всіх міст і сіл України зручними видами доставки. 

Літературне читання 2 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів